Trwa ładowanie...
d3b43eu

iMed24, z grupy Comarchu, planuje uzyskać rentowność w drugiej połowie 2011 r.

09.04. Warszawa (PAP) - Spółka iMed24 z grupy Comarchu, oferująca dostęp do innowacyjnego medycznego systemu informatycznego, spodziewa się przekroczenia progu rentowności w...

Share
d3b43eu

09.04. Warszawa (PAP) - Spółka iMed24 z grupy Comarchu, oferująca dostęp do innowacyjnego medycznego systemu informatycznego, spodziewa się przekroczenia progu rentowności w drugiej połowie 2011 r. - poinformował Andrzej Jaromin, Członek Zarządu iMed24.

"Jesteśmy jeszcze w fazie inwestycji i rozwoju i spodziewam się, że próg rentowności przekroczymy w pierwszej połowie przyszłego roku" - powiedział dziennikarzom Jaromin.

iMed24 jest jedną z najstarszych spółek portfelowych funduszu Comarch Corporate Finance FIZ, którego 100 proc. certyfikatów inwestycyjnych należy do Comarchu.

Wpływ spółek założonych przez CCF FIZ na wynik operacyjny grupy Comarch wyniósł w 2009 r. minus 8,3 mln zł, a na wynik netto minus 0,9 mln zł.

d3b43eu

iMed24 oferuje dostęp do medycznego systemu informatycznego, pozwalającego za pośrednictwem internetu, w nowoczesny sposób zadbać o zdrowie pacjenta. W ramach portalu iMed24 możliwy jest dostęp do opieki zdrowotnej oraz własnej dokumentacji medycznej pacjenta. Lekarze mogą świadczyć komercyjne usługi na rzecz pacjenta i dzięki stałej komunikacji oferować opiekę medyczną obejmującą monitorowanie terapii, programy terapeutyczne i profilaktyczne, porady lekarskie, a także rejestrację wizyt on-line.

Usługi w iMed24.pl oferuje obecnie 137 przychodni i gabinetów lekarskich.

Jaromin poinformował, że do końca roku spółka chce mieć wdrożonych ok. 1.200 stanowisk swojego systemu przy średniej 4-5 stanowisk przypadających na jedną przychodnię.(PAP)

gsu/ gor/

d3b43eu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b43eu
d3b43eu