Trwa ładowanie...

InPost zwalnia dyscyplinarnie kurierów, którzy rzucali paczkami

W internecie pojawiło się amatorskie nagranie, pokazujące, jak kurierzy inPost rzucają paczkami klientów i świetnie się przy tym bawią. "Nie ma na to miejsca. Konsekwencje zostały wyciągnięte" - informują przedstawiciele firmy.
Share
Kurierzy rzucali paczkami klientów. Zostali zwolnieni dyscyplinarnie
Kurierzy rzucali paczkami klientów. Zostali zwolnieni dyscyplinarnieŹródło: Youtube.com, Fot: Makot Makot
d2kpbct

Na YouTubie pojawiło się nagranie ukazujące skandaliczne zachowanie kurierów inPost, którzy przerzucali paczki między samochodami. Na opublikowanym i datowanym na 21 marca nagraniu widać cztery dostawcze auta należące do firmy kurierskiej oraz kilku pracowników.

Czytaj też: Pośrednik kurierski źle naliczył opłaty. "Rachunek na 1,5 tys. zł"

Auta są do siebie ustawione częścią załadunkową. Jeden z kurierów "rozdaje" paczki, wyrzucając je z auta. Inni łapią je, lub nie - bo im się nie udaje. Pracownicy przerzucają paczki, nie dbając o to, czy jest tam ostrzeżenie, że w paczce jest np. szkło, które łatwo potłuc. Część paczek ląduje na ziemi, inne - na pace auta. Wszystkie są traktowane jak worki z węglem.

Wszystko dzieje się w małopolskich Gorlicach. Do sprawy w "Gazecie Krakowskiej" odniósł się rzecznik inPost Wojciech Kądziołka. - Dla takiego zachowania, jak to widoczne na nagraniu, nie ma w naszej firmie akceptacji. Pracownicy, którzy się go dopuścili, zostali dyscyplinarnie zwolnieni – zapewnia rzecznik firmy kurierskiej.

d2kpbct

Czytaj również: Nie tylko przesyłki. W paczkomatach będzie można wypłacić pieniądze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj: Polecone odbierają w ciemnych magazynach

d2kpbct

Podziel się opinią

Share
d2kpbct
d2kpbct