Trwa ładowanie...
d2ao397

Intel Technology Poland kupił Allcon@park w Gdańsku od Allcon Investment

Warszawa, 22.03.2016 (ISBnews) - Intel Technology Poland (ITP) podpisał ze spółką Allcon Investment umowę kupna gdańskiego kompleksu biurowego Allcon@park, obejmującego powierzchnię użytkową wynoszącą ok. 27 tys. m2, podała Allcon Investment.

Share
d2ao397

"Allcon@park znajduje się przy ul. Słowackiego w Gdańsku, w bezpośredniej bliskości lotniska im. Lecha Wałęsy oraz obwodnicy Trójmiasta. Transakcja obejmuje zakup przez Intel Technology Poland wszystkich pięciu budynków wchodzących w skład kompleksu biurowego. Ich łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 27 tys. m2" - czytamy w komunikacie.

ITP prowadzi działalność w Allcon@parku od 1999 roku, gdzie zatrudnia obecnie ok. 1,9 tys. specjalistów w zakresie IT. W gdańskim oddziale mieści się jedno z największych i najważniejszych centrów R&D Intela na świecie, podano również.

Allcon Investment wraz z Allcon Budownictwo i Allcon Osiedla jest częścią Grupy Allcon. Specjalizuje się w realizacji projektów biurowych - własnych przedsięwzięć inwestycyjnych oraz realizowanych na zlecenie klienta w formule built-to-suit. Allcon Investment zarządza również posiadanymi nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem.

(ISBnews)

d2ao397

Podziel się opinią

Share
d2ao397
d2ao397