Trwa ładowanie...
d3dhgv5
d3dhgv5

ITI rozważa różne opcje dotyczące sprzedaży całego posiadanego pakietu akcji TVN (opis)

07.07. Warszawa (PAP) - ITI Holdings, podmiot dominujący wobec TVN, rozważa różne opcje dotyczące ewentualnej sprzedaży całego posiadanego przez niego pośrednio pakietu akcji tej...
Share
d3dhgv5

07.07. Warszawa (PAP) - ITI Holdings, podmiot dominujący wobec TVN, rozważa różne opcje dotyczące ewentualnej sprzedaży całego posiadanego przez niego pośrednio pakietu akcji tej spółki - poinformowały TVN i ITI Group w komunikatach.

"Ponieważ Grupa ITI nie podjęła jeszcze żadnej decyzji w sprawie transakcji sprzedaży akcji w spółce, spółka nie ma pewności, czy transakcja taka będzie miała miejsce" - podano w komunikacie TVN.

W oświadczeniu grupy ITI napisano, że "w odpowiedzi na ostatnie spekulacje medialne, ITI Group potwierdza, że wraz z doradcami finansowymi, J.P. Morgan i Nomura, dokonuje przeglądu opcji strategicznych dotyczących jej pakietu kontrolnego w TVN".

d3dhgv5

"Żadna decyzja dotycząca ewentualnej sprzedaży nie została jeszcze podjęta" - dodano.

W czwartek Puls Biznesu napisał, powołując się na nieoficjalne źródła, że ITI szuka kupca na TVN i wysłał w ubiegłym tygodniu teasery z zapytaniem o zainteresowanie kupnem aktywów firmy. Dziennik poinformował, że zapytanie poszło do czterech zagranicznych inwestorów branżowych, m.in. do Fox, Time Warner i Bertelsmann. (PAP)

jow/ jtt/

d3dhgv5

Podziel się opinią

Share
d3dhgv5
d3dhgv5