Trwa ładowanie...
d2t974y

J.W. Construction zadowolony ze sprzedaży, ma ok. 1 tys. lokali w ofercie

Warszawa, 06.07.2015 (ISBnews) - J.W. Construction Holding jest zadowolony z tempa tegorocznej sprzedaży mieszkań, dysponuje ofertą ok. 1 tys. lokali i szykuje się m.in. do rozpoczęcia realizacji aparthotelu na stołecznej Bliskiej Woli, poinformowała ISBnews członek zarządu i dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding Małgorzata Ostrowska.

Share
d2t974y

"Spodziewaliśmy się, że bieżący rok będzie dobry i rzeczywiście na każdym projekcie sprzedaż idzie dobrze, a na niektórych wręcz wyjątkowo. Chociażby Bliska Wola jest zdecydowanie lepsza od planów sprzedażowych. W ofercie utrzymuje się ok. 1 tys. lokali, ponieważ wprowadzamy nowe projekty" - powiedziała Ostrowska w rozmowie z ISBnews.

"Na pewno pomagają tanie kredyty i pewien optymizm w gospodarce. Na rynku najczęściej szukane są mieszkania do 300 tys. zł i odpowiadamy na to zapotrzebowanie. Program MDM ma stabilnie rosnące znaczenie dla sprzedaży i dopasowujemy do niego naszą ofertę. Ceny mieszkań są w miarę stabilne z lekką tendencją wzrostową, na rynku jest bogata oferta, co oznacza, że rynek jest korzystny nie tylko dla deweloperów, ale również dla klientów" - dodała Ostrowska.

Wskazała, że firma JW Construction zbudowała dotychczas praktycznie 1/3 warszawskiej dzielnicy Białołęka.

"W ostatnich latach realizujemy tam Zieloną Dolinę. Zbudowaliśmy 585 mieszkań i pozostało w tym osiedlu jedynie kilkanaście mieszkań do zakupu. W przypadku II etapu na 315 mieszkań w 9 budynkach przedsprzedaż i realizacja rozpoczną się w lipcu. Docelowo powstanie ponad 800 mieszkań. Zaoferujemy tu lokal o powierzchni 22 m2 za 129 tys. brutto. 2 pokoje będą kosztować od 180 tys. Z kolei Zielona Dolina III na ok. 50 mieszkań może ruszyć koło listopada" - wymieniła członek zarządu JW Construction.

d2t974y

Firma szykuje ponadto kameralny projekt Willa One na 21 mieszkań na warszawskim Tarchominie. Rozpoczęcie planowane jest w wakacje.

"Zaraz będziemy chcieli wprowadzić ten projekt na rynek, co będzie naszą kolejną odpowiedzią na zapotrzebowanie inwestorów, którzy szukają takiej inwestycji. Jeśli natomiast chodzi o szczeciński hotel Dana, to otwarcie odbędzie się za kilka tygodni" - powiedziała członek zarządu JW Construction.

Dodała, że JW Construction obserwuje rynek pod kątem ewentualnych zakupów gruntów, ale posiadany bank ziemi pozwala na spokojne oczekiwanie na potencjalną okazję.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d2t974y

Podziel się opinią

Share
d2t974y
d2t974y