Trwa ładowanie...
dmqnzol

J.W. Construction zaoferuje 400 lokali w aparthotelu w Bliskiej Woli w czerwcu

Warszawa, 17.02.2015 (ISBnews) - J.W. Construction Holding wprowadzi w czerwcu do swojej oferty ponad 400 lokali inwestycyjnych w aparthotelu realizowanym w ramach stołecznego kompleksu Bliska Wola, poinformowała agencję ISBnews członek zarządu J.W. Construction ds. marketingu i sprzedaży Małgorzata Ostrowska.

Share
dmqnzol

"Spory procent klientów kupuje obecnie lokale w celu inwestycyjnym. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, w połowie roku wprowadzimy do oferty aparthotel w kompleksie Bliska Wola. Przygotowaliśmy ofertę tak, aby klient nie musiał się niczym więcej zajmować poza podpisaniem umowy. Organizacja i zarządzanie najmem krótkoterminowym będzie po naszej stronie" - powiedziała ISBnews Ostrowska.

Wskazała, że J.W. Construction będzie oferował wykończenie lokali, których średnia powierzchnia to ok. 22 m2. W projekcie przewidziano również dużą restaurację na 500 m2 oraz lokale usługowe.
Według jej słów, za wcześnie jeszcze na podawanie przedziału cenowego, ale podkreśliła że "jak zawsze, J.W. Construction zaoferuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny, odpowiedni standard i ciekawą architekturę". Lokale będą objęte VAT na poziomie 23%.

"Za wcześnie również na potencjalną stopę zwrotu z inwestycji, jakiej mogą oczekiwać nabywcy, ale warto pamiętać, że będzie możliwość odliczenia VAT. O zainteresowanie jesteśmy spokojni. Mamy już zapytania wręcz o zakupy pakietowe lokali w tym projekcie" - stwierdziła członek zarządu J.W. Construction.

J.W. Construction Holding to polski deweloper mieszkaniowy, notowany od 2007 r. na warszawskiej giełdzie. Oprócz realizowania projektów deweloperskich, firma zajmuje się także działalnością budowlaną jako generalny wykonawca większości inwestycji. W 2013 r. spółka odnotowała 328 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

dmqnzol

Podziel się opinią

Share
dmqnzol
dmqnzol