Trwa ładowanie...
d3rogvt

Jago chce objąć 64 proc. udziałów w estońskiej spółce

08.01. Warszawa (PAP) - Spółka Jago podpisała list intencyjny dotyczący rozpoczęcia negocjacji ws. kupna 64 proc. udziałów w estońskiej spółce, będącej udziałowcem w trzech firmach...

d3rogvt
d3rogvt

08.01. Warszawa (PAP) - Spółka Jago podpisała list intencyjny dotyczący rozpoczęcia negocjacji ws. kupna 64 proc. udziałów w estońskiej spółce, będącej udziałowcem w trzech firmach litewskich działających w branży logistyki żywności mrożonej - poinformowała Jago w komunikacie.

Giełdowa firma podpisała list intencyjny z fińską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, kontrolującą estońską spółkę, która z kolei jest udziałowcem trzech litewskich podmiotów działających w branży logistyki żywności mrożonej.

"List intencyjny dotyczy rozpoczęcia negocjacji w przedmiocie nabycia 64 proc. udziałów w estońskiej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, a tym samym przejęcia kontroli nad podmiotem będącym udziałowcem w spółkach litewskich" - napisano w komunikacie.

Jago do 15 lutego tego roku ma wyłączność na prowadzenie negocjacji i zamierza w tym okresie przeprowadzić audyty spółek.

"Zgodnie z treścią listu, do dnia 15 lutego 2010 roku powinna zostać podpisana umowa nabycia udziałów pod rygorem wygaśnięcia listu i wyłączności na negocjacje" - podano w raporcie. (PAP)

morb/ jtt/

d3rogvt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rogvt