Trwa ładowanie...
d4fbqyn
09-12-2016 12:40

K2 Internet kontynuuje rozmowy z inwestorami o segmencie agencyjnym i mediowym

Warszawa, 09.12.2016 (ISBnews) - K2 Internet kontynuuje rozmowy z trzema potencjalnymi inwestorami strategicznymi w zakresie segmentu agencyjnego i mediowego, podała spółka.

Share
d4fbqyn

"Na ten moment nie jest znany termin zakończenia rozmów. Jednocześnie zarząd podjął działania w zakresie przeglądu opcji strategicznych dot. pozostałych segmentów grupy kapitałowej emitenta" - czytamy w komunikacie.

W ramach działań będą rozważane różne opcje strategiczne, w szczególności poszukiwanie inwestorów strategicznych, zawarcie aliansu strategicznego, dokonanie transakcji o innej strukturze oraz sposoby wykorzystania ewentualnie pozyskanych środków, jak również brak działań emitenta związanych z pozyskaniem inwestora, zawarciem aliansu lub dokonaniem transakcji, podano również.

"Żadne decyzje związane z wyborem konkretnej opcji strategicznej przez zarząd nie zostały dotychczas podjęte i nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości" - czytamy dalej.

Na początku października K2 Internet podało, że rozmawia z potencjalnymi inwestorami, ale nie przewiduje transakcji w 2016 r. W ramach rozwoju skupi się na zmianach wewnętrznych w spółkach mediowych i agencyjnych oraz na działaniach w obszarze Oktawave.

K2 Internet rozpoczął w listopadzie 2015 r. przegląd opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem działalności.

Grupa K2 Internet działa w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Spółka jest notowana na GPW od 2008 roku.

(ISBnews)

d4fbqyn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fbqyn
d4fbqyn