Trwa ładowanie...
d2y1fyv

Klienci Biedronki wymieniali się naklejkami z piłkarzami. Nowa akcja sieci handlowej

W sobotę przy 627 Biedronkach w całej Polsce klienci dyskontu wymieniali się kartami i naklejkami z piłkarzami, które można zdobyć, robiąc zakupy. - Wiemy, że to ułatwi im zebranie całej kolekcji - podkreśla przedstawiciel sieci handlowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klienci Biedronki wymieniają się kartami do albumu „Dumni z naszych”.
Klienci Biedronki wymieniają się kartami do albumu „Dumni z naszych”. (JMP)
d2y1fyv

Akcja objęła zarówno miasta wojewódzkie, jak i małe miejscowości jak dolnośląska Złotoryja czy wieś Horodniany pod Białymstokiem.

Tym razem sieć nie tylko namawia klientów do zakupów, ale też ułatwia im wymianę już zebranych kart, tak by każdy miał większe szanse jak najszybszego uzupełnienia całego albumu.

Wideo: Polska-Kolumbia. Bukmacherzy już wiedzą, kto wygra

- Nasza akcja zakończy się 1 lipca, czyli klienci jeszcze mogą w ramach zakupów w Biedronce zdobywać naklejki i karty z piłkarzami - mówi Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w Biedronce.

d2y1fyv

- Dodatkowo zorganizowaliśmy wymianę kart i naklejek, bo wiemy, że to ułatwi im zebranie całej kolekcji. A poza tym to kolejna okazja do integracji i rozmów o futbolu w tym gorącym mundialowym czasie - stwierdza.

W ramach akcji promocyjnej "Dumni z naszych”, klienci otrzymują naklejki za zakupy w Biedronce za min. 40 zł, a także gdy kupią odpowiednie produkty, zgodnie z regulaminem akcji.

Do zebrania jest 96 naklejek z wizerunkami 20 piłkarzy oraz zdjęciami ilustrującymi ważne dla polskiego futbolu momenty, a także 18 kart kolekcjonerskich. Biedronka wprowadziła też do oferty specjalny album. Akcja Biedronki trwa do 1 lipca.

W ten weekend Biedronka podwaja liczbę kart i naklejek. Z informacji Wirtualnej Polski wynika, że podobną akcję zaplanowano także od 28 czerwca do 1 lipca.

*Masz newsa, zdjęcie lub filmik? *Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2y1fyv

Podziel się opinią

Share
d2y1fyv
d2y1fyv