Trwa ładowanie...

Klienci długo na to czekali. W Biedronce będzie można płacić bonami Sodexo

Już nie okazjonalnie i w wybranych sklepach, ale we wszystkich z ponad 2,7 tys. placówek Biedronki będzie można płacić bonami Sodexo. To nie jedyna nowość w dyskoncie. Wzorem wielu sieci przygotował także własne karty podarunkowe. Chce zachęcić, by rodzice wypłacali w nich kieszonkowe.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Klienci długo na to czekali. W Biedronce będzie można płacić bonami Sodexo
Źródło: East News
d466av0

Od 1 października we wszystkich sklepach Biedronki będzie można płacić popularnymi bonami Sodexo. Honorowane będą kupony podarunkowe i Kupony Gold, które są częstym prezentem dla pracowników wielu firm, Kupony Premiowe, będące nagrodami w programach lojalnościowych oraz uprawniające do zakupu artykułów spożywczych i posiłków Kupony Żywieniowe.

Bony od Sodexo przyjmują m.in. Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Tesco, Intermarche, Kaufland, Lidl czy Piotr i Paweł. W sumie są one akceptowane w ponad 50 000 punktów usługowo-handlowych, obejmujących m.in. sklepy spożywcze, odzieżowe, sportowe, RTV i AGD, perfumerie czy salony jubilerskie.

Zobacz także: Cofnięty licznik. Jak rozpoznać rzeczywisty przebieg auta? Obalamy mity

Biedronka nie zamierza dłużej zostawać w tyle. - Zależy nam na tym, by w naszych sklepach pojawiało się jak najwięcej udogodnień dla klientów, także w zakresie płatności. Cieszymy się, że grono naszych klientów powiększy się o posiadaczy bonów Sodexo, którzy będą mogli w Biedronce skorzystać z szerokiej oferty produktów wysokiej jakości i w niskich cenach – komentuje Jakub Linkowski, kierownik działu doskonalenia pracy sklepu z Jeronimo Martins Polska.

d466av0

Do tej pory tylko okazjonalnie

- Nawiązanie współpracy z Jeronimo Martins Polska to istotny moment w rozwoju naszej oferty. Dzięki zawartej umowie możemy dać naszym Klientom szerszy dostęp do wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości, oferowanych w atrakcyjnych cenach. Ma to szczególne znaczenie dla wszystkich pracowników i partnerów biznesowych, którzy z okazji Świąt Bożego Narodzenia otrzymają w prezencie kupony Sodexo – będą je mogli zrealizować również w sklepach Biedronka - mówi Karolina Karolczak, dyrektor ds. współpracy z sieciami handlowymi z Sodexo Benefits.
Klienci Biedronki mogli jednak korzystać z bonów Sodexo przed minionym Bożym Narodzeniem. Można było je realizować jednak tylko w wybranych sklepach.

Biedronka z własnymi kartami

Bony to nie jedyna nowość. Dyskont przygotował również własne karty. Podobnie, jak w wielu innych sieciach handlowych, można teraz doładowaną uprzednio pieniędzmi plastik wręczyć jako prezent.

Biedronka przygotowała trzy wersje kart. "Zakupy w prezencie" to podstawowa wersja, z której mogą korzystać wszyscy. Karta "Lepsza niż kieszonkowe" jest dedykowana dzieciom. "Premia w kieszeni" jest natomiast przeznaczona dla klientów biznesowych i stanowi sposób na przekazanie dodatkowych świadczeń dla pracowników lub klientów danej firmy.

Każdą z kart można doładować kwotą od 10 zł do 5 tys. zł.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d466av0

Podziel się opinią

Share
d466av0
d466av0