Trwa ładowanie...
Lidl

Klient nasz pan. Niewykluczone, że Lidl otworzy w Irlandii swój pierwszy pub

Wypić piwo albo dwa, spotkać się z kolegami, zagrać z nimi w karty – i to wszystko w pubie w Lidlu. Dyskont chce przetestować swój nowy pomysł najpierw w Irlandii.

Share
Klient nasz pan. Niewykluczone, że Lidl otworzy w Irlandii swój pierwszy pub
Źródło: Wikimedia Commons CC BY-SA
d4h77lg

W Irlandii Lidl przejął niedawno nieruchomość, w którym do niedawna mieścił się popularny i działający od niemal półwiecza pub Belgard Inn. Stali bywalcy nie mogą odżałować jego zamknięcia, ale być może wkrótce powitają go w nowej odsłonie – informuje Next Gazeta.

W budynku powstanie przede wszystkim dyskont, być może nawet niewielki kompleks handlowy, ale z wniosku, który sieć złożyła do gminy wynika, że na miejscu chce też uruchomić lokal gastronomiczny.

Po Tallaght rozniosła się plotka, że ulubiony pub jednak powróci. Stali bywalcy muszą się jednak uzbroić w cierpliwość, bo prace budowlane zakończą się za pół roku.

d4h77lg

Lidl na całym świecie od dawna odchodzi od formuły czystego dyskontu. W Polsce i Niemczech (choć nie tylko) sprzedaje wycieczki, w niektórych sklepach uruchomił kąciki kawowe. Ponowne uruchomienie pubu, który na stałe wpisał się w świadomość mieszkańców, nie jest więc jakimś bardzo egzotycznym pomysłem.

Polacy szturmują Lidla. Wszystko przez markowe torebki. A jak wymawia się ich nazwę?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4h77lg

Podziel się opinią

Share
d4h77lg
d4h77lg