Trwa ładowanie...

Kolejna kumulacja w Lotto. Pula na sobotnie losowanie wzrosła o 5 mln złotych

Najwyższą sumą, jaka była do tej pory do wygrania w kolekturach Lotto było 60 mln złotych.

Kolejna kumulacja w Lotto. Pula na sobotnie losowanie wzrosła o 5 mln złotychFot: Totalizator Sportowy
d2p3un6
d2p3un6

Już w sobotę o godzinie 21:40 rozstrzygnie się los 20 mln złotych, kwoty, którą można wygrać w najbliższym losowaniu Totalizatora Sportowego. Fakt, że w ostatniej grze Lotto nie padła główna wygrana sprawił, że pula na kolejne losowanie wzrosła o 5 mln złotych.

Aby wziąć udział w grze należy kupić los, którego cena to 3 złote. Jeżeli chcemy zwiększyć swoją szansę na wygraną, to powinniśmy dopłacić jeszcze złotówkę. Wówczas dołączymy do gry Lotto Plus, w której główną nagrodą jest milion złotych.

Najwyższą sumą, jaka była do tej pory do wygrania w kolekturach Lotto, było 60 mln złotych. Rekordowa pula padła zaledwie miesiąc temu (7 maja). Rekordu wygranej jednak nie pobito, gdyż nagroda została podzielona między trzech zwycięzców z Krakowa, Sosnowca i Zamościa. Każdy dostał po 19,3 mln złotych.

W historii totolotka najwięcej wygrał mieszkaniec Ziębic na Dolnym Śląsku w losowaniu 22 sierpnia 2015 roku. Zgarnął on wtedy 35,2 mln złotych. Drugą największą wygraną wypłacono w kolekturze w Gdyni. Wyniosła ona 33,8 mln złotych. Zatem sobotnie zwycięstwo w grze uplasuje ewentualnego szczęśliwca na 20 miejscu rankingu.

d2p3un6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p3un6