Trwa ładowanie...
dugajkr

Konsorcjum z PBG i Hydrobudową ma najkorzystniejszą ofertę na budowę kolejnego odcinka A2

14.8.Warszawa (PAP) - Konsorcjum, którego liderem jest SRB Civil Engieenering, a w którego skład wchodzą m.in. PBG i Hydrobudowa, złożyło najkorzystniejszą ofertę na budowę 7...

dugajkr
dugajkr

14.8.Warszawa (PAP) - Konsorcjum, którego liderem jest SRB Civil Engieenering, a w którego skład wchodzą m.in. PBG i Hydrobudowa, złożyło najkorzystniejszą ofertę na budowę 7 kilometrowego odcinka autostrady A2. Zaproponowana cena to 330,6 mln zł - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Jest to odcinek położony najbliżej Warszawy, określany w dokumentach jako odcinek E.

Na budowę odcinka E oferty złożyło siedem konsorcjów, w tym m.in. Budimex Dromex, Mostostal Warszawa wspólnie z Polimeksem Mostostalem oraz hiszpańska spółka Dragados z Pol-Aquą.

Wcześniej GDDKiA podała, że konsorcjum z SRB Civil Engieenering jako liderem złożyło najkorzystniejszą ofertę na budowę innego odcinka autostrady A2 o długości 17 km. Jej wartość to 706,5 mln zł.

W przetargu na I odcinek o długości 30 km najkorzystniejszą ofertę złożyła China Oversight Engineering Group. Wartość ich oferty to 754,5 mln zł.

GDDKiA otwiera w piątek oferty na pięć odcinków autostrady A2. (PAP)

jru/ pr/ ana/

dugajkr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dugajkr