Trwa ładowanie...
ikea

"Kuchnia Spotkań" Ikea. Szwedzka sieć uruchomiła lokal w centrum Warszawy

W Warszawie powstał lokal "Kuchnia Spotkań", w którym można rezerwować kuchnię i wspólnie ze znajomymi przyrządzać posiłki, odpoczywać, a nawet... spać.

Share
"Kuchnia Spotkań" Ikea. Szwedzka sieć uruchomiła lokal w centrum Warszawy
Fot: Ikea
d2in106

Zaproś przyjaciół i ugotujcie razem obiad w lokalu Ikea - taką akcję uruchomiła właśnie szwedzka sieć meblowa. W Warszawie powstał lokal "Kuchnia Spotkań", w którym można rezerwować kuchnię i wspólnie ze znajomymi przyrządzać posiłki, odpoczywać, a nawet... spać.

Ikea w centrum Warszawy - przy Alejach Jerozolimskich, gdzie kiedyś mieścił się pierwszy sklep sieci - udostępni wszystkim fanom gotowania dwupoziomowy lokal, gdzie będą mogli przyrządzić obiad dla siebie i swoich najbliższych. Rezerwacje można składać od 5 listopada, ale pierwsze osoby trafią tam dopiero za jakiś czas - 15 listopada.

d2in106

Do wyboru są dwa poziomy. Jeden - mający 174 metry kwadratowe - pomieści nawet 16 osób. Oprócz jadalni i oczywiście kuchni jest też bawialnia dla dzieci. Z kolei drugi, nazwany kameralnym (69 metrów kwadratowych przestrzeni), może gościć 8 osób i nie ma specjalnego miejsca dla najmłodszych.

Rezerwacja, tak jak i wstęp, są bezpłatne - trzeba jedynie przynieść ze sobą swoje produkty do gotowania lub zamówić je za pośrednictwem internetowego sklepu spożywczego, który współpracuje ze szwedzką siecią przy tej akcji. Ikea udostępnia niezbędne wyposażenie kuchenne i kompletną zastawę: garnki, patelnie, sztućce i talerze.

Źródło: Ikea

Chętni mają do wyboru dwa przedziały czasowe - do lokalu mogą wejść od 11 do 15 oraz od 17.30 do 22. Chociaż akcja trwa dopiero jeden dzień to już widać ogromne zainteresowanie. Od 15 do 29 listopada wszystkie terminy są już zajęte. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, druga szansa na zapisanie się do lokalu będzie 22 listopada. Wtedy Ikea udostępni kalendarz na kolejne dni. "Kuchnia spotkań" według wstępnych planów ma działać do lutego przyszłego roku.
Po co taka akcja? "'Kuchnia Spotkań' Ikea powstała, aby zachęcać do wspólnego spędzania czasu. Naszą misją było stworzenie przestrzeni otwartej dla wszystkich, którzy chcą spotkać się z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnym stole. Wierzymy, że jest to miejsce, które trwale zapisze się w pamięci odwiedzających je gości i będzie źródłem różnych inspiracji: od kulinarnych, aż po wnętrzarskie" - tłumaczy w oficjalnym komunikacie Małgorzata Jezierska, specjalista do spraw PR w Ikea Retail w Polsce.

d2in106

Podziel się opinią

Share
d2in106
d2in106