Trwa ładowanie...
d2mdah9
d2mdah9

Kurs EasyCall wzrósł w debiucie na NC o 50 proc.

11.04. Warszawa (PAP) - Kurs akcji EasyCall, spółki oferującej bezpłatny program do dzwonienia przez internet, wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 50...
Share
d2mdah9

11.04. Warszawa (PAP) - Kurs akcji EasyCall, spółki oferującej bezpłatny program do dzwonienia przez internet, wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 50 proc. do 5,85 zł.

Do obrotu na NewConnect trafiło 1 mln akcji serii A, 60 tys. akcji serii B oraz 151,3 tys. akcji serii C.

Z prywatnej emisji 60 tys. akcji serii B oraz 151.300 akcji serii C spółka pozyskała 800.070 zł.

d2mdah9

Środki pozyskane z emisji akcji EasyCall chce przeznaczyć na rozwój usług pakietowych (dostęp do internetu oraz telefonia komórkowa - jako operator wirtualny), rozpoczęcie prac badawczych nad usługami telewizji internetowej oraz konsolidację rynku. Wszystkie te działania mają przełożyć się na wzrost liczby klientów.

Działalność spółki, która powstała w 2006 roku, opiera się głównie na telefonii internetowej (VoIP - easyCALL.pl), telefonii stacjonarnej (ekotel) i dostępie do sieci Internet.

Platforma easyCALL.pl to telefonia internetowa, umożliwiająca realizację połączeń poprzez komputer, telefony IP, numery dostępowe w kraju i zagranicą, fax2mail, tradycyjną telefonię, videorozmowy oraz konferencje. Z easyCALL.pl korzysta ponad 250 tys. klientów.(PAP)

pel/ osz/

d2mdah9

Podziel się opinią

Share
d2mdah9
d2mdah9