Trwa ładowanie...
d1tfov4

Labo Print liczy na debiut na głównym rynku GPW jeszcze w tym roku

Warszawa, 25.11.2015 (ISBnews) - Labo Print liczy, że przeniesie notowania akcji z NewConnect na główny rynek Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) do końca 2015 r., poinformował prezes Krzysztof Fryc.

Share
d1tfov4

"Chcielibyśmy znaleźć się na głównym parkiecie warszawskiej giełdy jak najszybciej. Liczymy, że będzie to możliwe jeszcze do końca tego roku" - powiedział Fryc, cytowany w komunikacie.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła dziś prospekt emisyjny sporządzony przez Labo Print w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B, C, D, E. Przenosinom na główny rynek nie będzie towarzyszyła oferta sprzedaży akcji.

"Cieszymy się z decyzji Komisji Nadzoru Finansowego. Przejście naszej spółki na główny parkiet GPW pozwoli wzmocnić wizerunek, zwiększy rozpoznawalność naszego biznesu na rynku kapitałowym oraz stworzy szansę na pozyskanie nowych inwestorów, którzy obecnie nie mogą inwestować na rynku alternatywnym" - dodał prezes.

Labo Print to drukarnia cyfrowa, specjalizująca się w druku wielkoformatowym. Zadebiutowała na NewConnect w lutym 2014 r.

(ISBnews)

d1tfov4

Podziel się opinią

Share
d1tfov4
d1tfov4