Trwa ładowanie...
d8f2qjb

Lokaty Budowlane wprowadziły do sprzedaży 42 lokale na ul. Chłodnej w Warszawie

Warszawa, 18.10.2016 (ISBnews) - Lokaty Budowlane wprowadziły do sprzedaży 42 mieszkania w inwestycji Chłodna Square Apartments na ul. Chłodnej w Warszawie, podała spółka.

Share
d8f2qjb

"Nowa inwestycja spółki to siedmiokondygnacyjny budynek z płaskim dachem, całkowicie podpiwniczony, w którym zaprojektowano 2-, 3- i 4-pokojowe apartamenty. Na każdej kondygnacji zaprojektowano sześć mieszkań. W sumie w budynku będą znajdować się 42 lokale mieszkalne" - czytamy w komunikacie.

Ceny apartamentów zaczynają się od 10,5 tys. zł netto za m2.

Spółka otrzymała już prawomocne pozwolenie dla inwestycji Chłodna Square Apartments i rozpoczęła prace budowlane.

d8f2qjb

"Nasze inwestycje wyróżnia dbałość o detale, jakość wykończenia i przemyślane lokalizacje. Dzięki tym czynnikom udaje nam się zawsze spełnić oczekiwania nabywców, zaś nasze inwestycje szybko znajdują nabywców. Deficyt dobrych inwestycji w tym rejonie obrazuje fakt, że klienci chcieli rezerwować mieszkania w Chłodna Square Apartments jeszcze przed przygotowaniem inwestycji i wprowadzeniem jej do sprzedaży" - powiedział prezes Marek Kwiatkowski, cytowany w komunikacie.

Jednocześnie spółka stara się o lokalizacje dla przyszłych inwestycji.

"Pracujemy równolegle nad kilkoma nowymi lokalizacjami, jednak najważniejsze dla nas - to pozyskanie ich na atrakcyjnych warunkach, by możliwe było zrealizowanie zadowalającej marży z korzyścią dla wszystkich akcjonariuszy, ale również klientów" - dodał prezes.

Lokaty Budowlane to notowana NewConnect spółka budowlano-deweloperska. Strategia Lokat Budowlanych zakłada pozyskanie projektów, które pozwalają osiągnąć ponadprzeciętną rentowność i trafiają w zapotrzebowanie rynkowe. Spółka jest również właścicielem centrum hotelowo-konferencyjnego w miejscowości Święcice pod Warszawą.

(ISBnews)

d8f2qjb

Podziel się opinią

Share
d8f2qjb
d8f2qjb