Trwa ładowanie...

Losowanie w Eurojackpot. Aż cztery wygrane w Polsce

Wielka kumulacja w piątkowym losowaniu Eurojackpot nie została rozbita. Pula rośnie do 375 mln zł. Jednak szczęście uśmiechnęło się do Polaków. A cztery wygrane IV stopnia padły nad Wisłą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Losowanie w Eurojackpot. Aż cztery wygrane w PolsceŹródło: PAP
d2ft2ih
d2ft2ih

Za nami kolejne losowanie Eurojackpot. 2 lutego wylosowane numery to 15, 24, 29, 33, 41 oraz 7, 8. Jak pisaliśmy w piątek wieczorem, główna wygrana wciąż nie została wypłacona i pula wzrasta do 375 mln zł.

Jednak na otarcie łez, aż czterem osobom w Polsce, wypłacone zostanie blisko 362 tys. zł. To one poprawnie wytypowały 4 i 2 liczby. Były zatem o zaledwie jedną liczbę, od głównej wygranej.

Eurojackpot to międzynarodowa loteria. Dostępna jest 18 państwach europejskich w tym w Polsce. W grze można wygrać nawet 90 mln euro, a główne wygrane zaczynają się od 10 mln euro.

Zobacz, jak loteria wchodziła do Polski:

Zabawa polega na odgadnięciu pięciu zwykłych i dwóch specjalnych numerów.

d2ft2ih

Zasady Eurojackpota polegają na wykupieniu kuponu o wartości 12,5 zł. Można to zrobić w jednej z tysięcy kolektur w Polsce lub przez internet.

Następnie należy wytypować pięć z pięćdziesięciu liczb podstawowych (Eurojackpot) oraz dwie ze specjalnych (Euronumery). Zakres tych ostatnich to od 1 do 10.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ft2ih
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ft2ih