Trwa ładowanie...

Loteria paragonowa. Inżynier z Zachodniopomorskiego wygrał samochód

Szczęśliwy zwycięzca zarejestrował ponad setkę paragonów, w tym aż 46 w styczniu 2016 r.

Loteria paragonowa. Inżynier z Zachodniopomorskiego wygrał samochódFot: Ministerstwo Finansów
d2esijn
d2esijn

Kluczyki do głównej nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej - samochodu Opel Astra - trafiły w ręce pana Stefana z Mścic koło Koszalina w województwie zachodniopomorskim. To czwarta Astra przekazana za zwycięski paragon zarejestrowany w loterii.

Pan Stefan jest inżynierem budownictwa lądowego, na stronie loterii zarejestrował ponad setkę paragonów, w tym aż 46 w styczniu 2016 r. Ten jeden, wylosowany spośród ponad 10 mln styczniowych paragonów, okazał się dla niego wyjątkowo szczęśliwy. Odebrał za niego główną nagrodę. Pan Stefan bierze udział w loterii od początku, ponieważ pierwszy paragon zarejestrował 4 października 2016 r.

- Dziękuję panu za zaangażowanie i za to, że wziął pan na siebie rejestrację paragonów. A Pani za to, że zmobilizowała małżonka i państwo tyle paragonów zarejestrowaliście oraz zapoznaliście się z warunkami naszego przedsięwzięcia, tak istotnego i ważnego dla całej Polski. Jesteście państwo takimi obywatelami, jakich byśmy sobie wszyscy życzyli - gratulował wiceminister finansów Wiesław Jasiński podczas przekazywania samochodu zwycięzcy i jego małżonce. Minister przypomniał też, że Narodowa Loteria Paragonowa to jeden ze sposobów uszczelniania systemu podatkowego w naszym kraju. Po zakończeniu loterii we wrześniu 2016 r. i zweryfikowaniu efektów zapadnie decyzja o jej ewentualnym przedłużeniu.

- Paragony rejestrowałem co miesiąc, od początku trwania loterii - powiedział zwycięzca lutowego losowania nagród. Dodał, że wciąż nie może uwierzyć w wygraną, zwłaszcza że to pierwsza jego wygrana w życiu. - Jak się nie gra, to się nie wygra - przypomniał starą prawdę, odbierając czarnego Opla Astrę z biało-czerwonym logo loterii.

d2esijn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2esijn