Trwa ładowanie...
d26di0h
Gospodarka

Luksusowa Patrón Tequila już w Polsce

Od lipca w Polsce będą dostępne trzy warianty luksusowej i wyjątkowej Patrón Tequili. Oficjalna premiera produktu odbędzie się 10 lipca w Warszawie.
Share
Luksusowa Patrón Tequila już w Polsce
Źródło: Jupiterimages
d26di0h

Patrón Tequila to najwyższej jakości luksusowa tequila z segmentu ultra premium. Marka istnieje od 1989 roku.

Patrón Tequila produkowana jest w 100 procentach z agawy, która jest uprawiana w stanie Jalisco w Meksyku. Wyjątkowości produktu dodaje fakt, że poszczególne etapy jej produkcji są wykonywane ręcznie i odbywają się z wielką precyzją i starannością. Swój charakterystyczny, łagodny smak Patrón nabywa w trakcie kilku- lub kilkunastomiesięcznego leżakowania w dębowych beczkach. Znakiem rozpoznawczym tequili jest charakterystyczna pszczoła w logo produktu.

W Polsce w wyłącznej ofercie CEDC obecnie dostępne będą trzy najsławniejsze luksusowe tequile - Patrón Añejo, Patrón Silver oraz Patrón Reposado.

d26di0h

Imprezę „Tequila Patrón Night” inaugurującą wejście na polski rynek ekskluzywnej marki Patrón Tequila uświetnią koncertem gwiazdy amerykańskiej i brytyjskiej sceny hip-hopowej: Fatman Scoop i DJ Shortee Blitz. Zagrają także polskie gwiazdy:Tuniziano oraz DJ Macu.

Impreza odbędzie się 10 lipca w Klubie Capitol w Warszawie. Pierwsza część będzie dostępna tylko za zaproszeniami. Na drugą część, która zacznie się o godzinie 24.00, wstęp jest wolny dla osób pełnoletnich.

IP

d26di0h

Podziel się opinią

Share
d26di0h
d26di0h