Trwa ładowanie...
d11a6k1
28-09-2016 13:00

Macrologic wprowadza do oferty system ERP Merit do zarządzania procesowego

Warszawa, 28.09.2016 (ISBnews) - Macrologic wprowadza nowy system ERP - Merit - do procesowego zarządzania przedsiębiorstwem, poinformowała prezes Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz. Liczy, że jego sprzedaż przyspieszy dynamikę rozwoju spółki. 

d11a6k1
d11a6k1

"Wprowadzamy na rynek całkowicie nowy produkt, który będzie spełniał funkcje systemu ERP, ale z nadrzędnymi możliwościami procesowego zarządzania firmą. Dotychczas nasz wzrost był na zbliżonym poziomie do dynamiki PKB. Spodziewamy się, że dzięki Merit nasza dynamika będzie większa" - powiedziała Skrzecz-Mozdyniewicz podczas konferencji prasowej.

Jak dodała, dotychczasowy produkt ERP pozostanie w ofercie i będzie dedykowany mniej dojrzałym przedsiębiorstwom.

Wcześniej Macrologic zapowiadał, że w perspektywie 3 lat liczy na awans do pierwszej piątki największych dostawców ERP w Polsce. Spółka jest obecnie 8. dostawcą systemów ERP w Polsce. Macrologic zakłada rozwój organiczny, a dodatkowo nie wyklucza, że "pewne elementy" oferty (które budzą zainteresowanie zagranicznych właścicieli polskich klientów spółki) pozwolą wyjść na rynki zagraniczne.
Obecnie spółka ma ok. 1,5 tys licencjobiorców. Przychody kształtowały się na poziomie ok. 55 mln zł rocznie przy ok. 13% rentowności netto.

Macrologic jest dostawcą systemów ERP dla małych i średnich firm. Spółka jest notowana na GPW od 1997 roku.

(ISBnews)

d11a6k1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11a6k1