ycipk-3xbloq
darowizna

"Mama kazała pomagać potrzebującym”. Policja poszukuje dziewczynki

Bartoszycka policja rozpoczęła poszukiwania dziewczynki, która 1 lipca przekazała plik pieniędzy mężczyźnie spotkanemu na ulicy. Miała przy tym wytłumaczyć mu, że „mama kazała jej pomagać potrzebującym”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plik pieniędzy młoda dziewczynka przekazała obcemu mężczyźnie
Plik pieniędzy młoda dziewczynka przekazała obcemu mężczyźnie (123RF)
ycipk-3xbloq

Zaniepokojony mężczyzna zeznał, że czekał przez jakiś czas na kogoś dorosłego niedaleko działek ogrodowych w Bartoszycach (warmińsko-mazurskie), gdzie miało dojść do zdarzenia. Nikt się jednak nie pojawił, dlatego zgłosił się z banknotami na policję.

– Podjechała do obcego mężczyzny rowerem, z plecaka wyjęła pieniądze i dała je. Gdy obdarowany zapytał dziewczynkę, o co chodzi, ta odpowiedziała, że mama kazała jej pomagać potrzebującym i odjechała – powiedziała Marta Kabelis, oficer prasowy policji w Bartoszycach (wszystkie cytaty za tvp.info).

Czytaj także: Pieniądze spadły z nieba. 175 tys. dolarów w gotówce na autostradzie

ycipk-3xbloq

– Od tamtej pory szukamy dziewczynki i jej rodziców. Niestety bezskutecznie. Mamy nadzieję, że nagłośnienie sprawy pomoże w dotarciu do właścicieli pieniędzy – dodała Kabelis. Banknoty są obecnie zdeponowane na policji.

Według opisu obdarowanego nimi mężczyzny, dziewczynka jest szczupłą ciemną blondynką. Była ubrana w różową bluzkę i poruszała się zielonym rowerem z koszykiem z przodu.

Czytaj także: Czyściciele myjni samochodowych zatrzymani. Okradali automaty kasowe

Policja z Bartoszyc zabezpieczyła nagrania z monitoringu, na których widać samą dziewczynkę. Jednocześnie prosi o kontakt z każdą osobą, która może mieć jakieś informacje o dziewczynce lub jej rodzicach.

ycipk-3xbloq

Zobacz także: "Panie redaktorze, spuszczam głowę". Wymowne milczenie ministra

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xbloq

ycipk-3xbloq
ycipk-3xbloq