Trwa ładowanie...
darowizna

"Mama kazała pomagać potrzebującym”. Policja poszukuje dziewczynki

Bartoszycka policja rozpoczęła poszukiwania dziewczynki, która 1 lipca przekazała plik pieniędzy mężczyźnie spotkanemu na ulicy. Miała przy tym wytłumaczyć mu, że „mama kazała jej pomagać potrzebującym”.

Share
"Mama kazała pomagać potrzebującym”. Policja poszukuje dziewczynkiŹródło: 123RF
d4aqpk7

Zaniepokojony mężczyzna zeznał, że czekał przez jakiś czas na kogoś dorosłego niedaleko działek ogrodowych w Bartoszycach (warmińsko-mazurskie), gdzie miało dojść do zdarzenia. Nikt się jednak nie pojawił, dlatego zgłosił się z banknotami na policję.

– Podjechała do obcego mężczyzny rowerem, z plecaka wyjęła pieniądze i dała je. Gdy obdarowany zapytał dziewczynkę, o co chodzi, ta odpowiedziała, że mama kazała jej pomagać potrzebującym i odjechała – powiedziała Marta Kabelis, oficer prasowy policji w Bartoszycach (wszystkie cytaty za tvp.info).

– Od tamtej pory szukamy dziewczynki i jej rodziców. Niestety bezskutecznie. Mamy nadzieję, że nagłośnienie sprawy pomoże w dotarciu do właścicieli pieniędzy – dodała Kabelis. Banknoty są obecnie zdeponowane na policji.

d4aqpk7

Według opisu obdarowanego nimi mężczyzny, dziewczynka jest szczupłą ciemną blondynką. Była ubrana w różową bluzkę i poruszała się zielonym rowerem z koszykiem z przodu.

Policja z Bartoszyc zabezpieczyła nagrania z monitoringu, na których widać samą dziewczynkę. Jednocześnie prosi o kontakt z każdą osobą, która może mieć jakieś informacje o dziewczynce lub jej rodzicach.

Zobacz także: "Panie redaktorze, spuszczam głowę". Wymowne milczenie ministra

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4aqpk7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aqpk7
d4aqpk7