Trwa ładowanie...
d34i5qe
d34i5qe

Marvipol wprowadził do sprzedaży 440 lokali w etapie I B Central Park Ursynów

Warszawa, 08.10.2014 (ISBnews)  - Grupa Marvipol rozpoczęła sprzedaż mieszkań z etapu I B inwestycji Central Park Ursynów w Warszawie. W ramach nowego etapu inwestycji powstanie 440 mieszkań i lokali użytkowych, podała spółka. Zakończenie realizacji drugiego w kolejności etapu Central Park Ursynów przewidziane jest na II kwartał 2016 r.
Share
d34i5qe

"Mieszkania w Central Park Ursynów cieszą się zainteresowaniem przerastającym nasze wcześniejsze oczekiwania. Do końca września br., po niespełna 9 miesiącach komercjalizacji I etapu inwestycji, sprzedaliśmy już blisko dwie trzecie lokali mieszkalnych i użytkowych powstających w ramach tego etapu. Jestem przekonany, że kolejny etap inwestycji spotka się z równie entuzjastycznym przyjęciem, dodatkowo stymulując i tak wysoką sprzedaż segmentu deweloperskiego grupy Marvipol" - powiedział prezes i główny akcjonariusz Marvipol Mariusz Książek, cytowany w komunikacie.

W ramach etapu I B inwestycji przy ul. Kłobuckiej powstaną dwa budynki mieszkalne z powierzchniami użytkowymi na parterze. Generalnym wykonawcą etapu inwestycji jest Warbud. Prace budowlane już się rozpoczęły, podano również.

Inwestycja realizowana jest przy ul. Kłobuckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, Galerii Mokotów oraz parków biurowych przy ul. Domaniewskiej.

d34i5qe

Spółka podkreśla, że rok 2014 r. "w wykonaniu segmentu deweloperskiego grupy Marvipol stoi pod znakiem ustanawiania kolejnych rekordów". Od początku roku grupa znalazła nabywców na 538 mieszkań i lokali użytkowych, wobec 544 lokali sprzedanych w całym minionym roku, najlepszym w dotychczasowej historii grupy Marvipol. Zgodnie z planem w całym roku 2014 r. grupa Marvipol zamierza sprzedać co najmniej 650 lokali użytkowych i mieszkalnych.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów. Jest również generalnym importerem lub wyłącznym przedstawicielem na Polskę marek samochodów Land Rover, Jaguar i Aston Martin. Model biznesowy grupy uzupełnia sieć myjni samochodowych Robo Wash. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r.

(ISBnews)

d34i5qe

Podziel się opinią

Share
d34i5qe
d34i5qe