Trwa ładowanie...
d1xvgcm

Masz konto w którymś z tych banków? Lepiej wcześniej wypłać gotówkę

To będzie weekend pełen utrudnień dla klientów banków ING, Alioru i Nest Banku. Możliwe są problemy w dostępie do bankowości internetowej i z wpłatami BLIKIEM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ograniczenia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej oraz problemy z wpłatami BLIK. To utrudnienia, które w najbliższych dniach czekają na klientów części banków.
Ograniczenia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej oraz problemy z wpłatami BLIK. To utrudnienia, które w najbliższych dniach czekają na klientów części banków. (East News, Fot: Tomasz Kawka)
d1xvgcm

"Jeśli możesz, wypłać pieniądze wcześniej lub skorzystaj z karty" - radzą przedstawiciele ING. W nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach 0.00 do 3.00, mogą występować problemy z wpłatami i wypłatami BLIK w urządzeniach ING oraz sieci Planet Cash.

Czytaj: 750 tysięcy klientów Revolut w Polsce. Rośnie szybciej niż banki

Osoby, które maja rachunki maklerskie w Alior Banku muszą przygotować się na to, że w piątek od godziny od godziny 21.00 do godziny 22.00 system będzie niedostępny. Powodem są prowadzone prace serwisowe.

d1xvgcm

Zaś w nocy z piątku na sobotę, od godziny 22.00 do 2.30, będą prowadzone prace systemowe w Nest Banku. W tym czasie wystąpią czasowe utrudnienia w dostępie do konta.

Dowiedz się: Praca cztery dni w tygodniu, wolne piątki dla pracowników. Microsoft testuje nowe rozwiązani

Dla klientów ważną informacją jest to, że bankowość internetowa i aplikacja mobilna działać będą w trybie przyjmowania zleceń, co oznacza, że zlecenia zostaną zapisane w systemie, ale zrealizowane dopiero po zakończeniu prac.

Nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych oraz doładowania telefonu komórkowego. Ponadto, nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa.

d1xvgcm

Obejrzyj: Zbigniew Jagiełło: Zainteresownie mBankiem wyrażają 2-3 instytucje i my

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1xvgcm

Podziel się opinią

Share
d1xvgcm
d1xvgcm