Trwa ładowanie...

Masz konto w którymś z tych banków? Lepiej wcześniej wypłać gotówkę

To będzie weekend pełen utrudnień dla klientów banków ING, Alioru i Nest Banku. Możliwe są problemy w dostępie do bankowości internetowej i z wpłatami BLIKIEM.

Share
Masz konto w którymś z tych banków? Lepiej wcześniej wypłać gotówkę
Źródło: East News, fot: Tomasz Kawka
d2b52as

"Jeśli możesz, wypłać pieniądze wcześniej lub skorzystaj z karty" - radzą przedstawiciele ING. W nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach 0.00 do 3.00, mogą występować problemy z wpłatami i wypłatami BLIK w urządzeniach ING oraz sieci Planet Cash.

Osoby, które maja rachunki maklerskie w Alior Banku muszą przygotować się na to, że w piątek od godziny od godziny 21.00 do godziny 22.00 system będzie niedostępny. Powodem są prowadzone prace serwisowe.

d2b52as

Zaś w nocy z piątku na sobotę, od godziny 22.00 do 2.30, będą prowadzone prace systemowe w Nest Banku. W tym czasie wystąpią czasowe utrudnienia w dostępie do konta.

Dla klientów ważną informacją jest to, że bankowość internetowa i aplikacja mobilna działać będą w trybie przyjmowania zleceń, co oznacza, że zlecenia zostaną zapisane w systemie, ale zrealizowane dopiero po zakończeniu prac.

Nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych oraz doładowania telefonu komórkowego. Ponadto, nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa.

Obejrzyj: Zbigniew Jagiełło: Zainteresownie mBankiem wyrażają 2-3 instytucje i my

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2b52as

Podziel się opinią

Share
d2b52as
d2b52as