ycipk-qsaywn

McDonald's w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy jedzą 90 mln Big Maków rocznie

McDonald's ma się dobrze w Wielkiej Brytanii, ale pracuje nad ulepszeniami, by utrzymać klientów w obliczu rosnącej konkurencji - pisze The Telegraph.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
McDonald's w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy jedzą 90 mln Big Maków rocznie
(WP.PL, Fot: pointnshoot/flickr/cc2.0)
ycipk-qsaywn

Restauracja, która otwiera około 30 lokali rocznie w Wielkiej Brytanii, ma ich tam już 1250. Codziennie odwiedza je około 3 mln klientów.
W zeszłym roku klienci McDonald's zjedli około 90 mln słynnych Big Maków. To mniej niż w rekordowym roku 2011 r., kiedy zjedzono 100 mln gigantycznych kanapek. To z powodu wprowadzenia wrapów i innych kanapek, tłumaczy szef brytyjskiego McDonald'sa Paul Pomroy.

Choć fast-food wprowadził dużo zmian w menu w ciągu ostatnich kilku lat, nie zamierza spocząć na laurach. W październiku zaproponuje klientom nowe rodzaje wrapów. Poza tym, brytyjskie restauracje wprowadzą obsługę kelnerską. Kioski do szybkiego zamawiania posiłków, teraz wprowadzane w restauracjach, zostaną udostępniane także tym, którzy kupują zza kierownicy samochodu.

Pomroy twierdzi, że firma stale konsultuje się z klientami na temat tego, co im się podoba w fast-foodzie, a co nie. Wszystko po to, by stawić czoło konkurencji, takiej jak sieć restauracji Nando, która ma co prawda tylko 330 restauracji w Wielkiej Brytanii, ale również otwiera około 30 rocznie.

ycipk-qsaywn
Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-qsaywn

ycipk-qsaywn
ycipk-qsaywn