Trwa ładowanie...
d4gexec
budżet
30-04-2014 09:59

MF ws. akcji "Przybij piątkę" (komunikat)

...

d4gexec
d4gexec

30.04. Warszawa - Ministerstwo Finansów informuje:

Już 4 983 613 zeznań elektronicznych w akcji "Przybij piątkę".

Zeszłoroczny rekord e-Pitów został pobity o 1,3 mln deklaracji, ale wciąż czekamy na 5 milionowego PITa złożonego przez Internet. Według najnowszych danych tylko 16 387 deklaracji rocznych brakuje do "przybicia piątki". Czy padnie dziś rekord?

Na złożenie zeznania rocznego został tylko 1 dzień. Dla tych którzy czekają z rozliczeniem się z podatku do ostatniej chwili najprostszym i najszybszym sposobem jest złożenie zeznania drogą elektroniczną. Można to zrobić bezkosztowo i bez wychodzenia z domu.

d4gexec

Z roku na rok Polacy coraz chętniej rozliczają się przez Internet. Dotychczas najwięcej PITów przesłano z województwa mazowieckiego (13,35 proc.), które zdeklasowało prowadzące do tej pory województwo śląskie (13,10 proc.). Na kolejnych miejscach są województwo małopolskie (9,46 proc.), wielkopolskie (9,30 proc.), dolnośląskie (7,58 proc.).

Dołącz do nas! Rozlicz się przez Internet i "Przybij piątkę".

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ ksi/

d4gexec
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gexec