Trwa ładowanie...
d2wr20f
serwis
18-03-2014 10:48

MF ws. uruchomienia serwisu "Materiały audio" (komunikat)

...

Share
d2wr20f

18.03. Warszawa - Ministerstwo Finansów informuje:

Ministerstwo Finansów uruchomiło na swoim portalu w zakładce dla mediów nowy serwis "Materiały audio", który ma być dodatkowym narzędziem przekazywania informacji nie tylko dla mediów, ale także dla tych wszystkich, którzy są zainteresowani działalnością resortu finansów. Materiały te są przeznaczone do pobrania.

Jako pierwsze w serwisie Materiały audio (http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/dla-mediow/materialy-audio) zostały zamieszczone pliki dotyczące systemu emerytalnego i zmian do niego wprowadzanych. Są to cztery krótkie wypowiedzi Pełnomocnika Rządu do Spraw Informacji i Edukacji Pani Izabeli Leszczyny zawierające informacje na temat rozpoczętej 17 marca br. kampanii informacyjno-edukacyjnej.

Wierzymy, że materiały te będą wykorzystywane przez przedstawicieli mediów oraz innych zainteresowanych poszukujących informacji o emeryturze, co pomoże dotrzeć do społeczeństwa z informacją o możliwości wyboru i ułatwi podjęcie dobrej decyzji dotyczącej przyszłej składki emerytalnej.

d2wr20f

W serwisie "Materiały audio" będą zamieszczane wypowiedzi dotyczące spraw bieżących związanych z działalnością Ministerstwa Finansów, realizowanych w nim projektów oraz kwestii merytorycznych z zakresu budżetu, finansów publicznych, instytucji finansowych, spraw podatkowych i celnych. Udostępniane do wykorzystania materiały audio w formacie.mp3 każdorazowo będą opatrzone treścią w pliku.pdf. Materiały te będą przeznaczone do pobrania.

Mamy nadzieję, że nowy serwis spełni Państwa oczekiwania i będzie dodatkowym narzędziem pozwalającym na usprawnienie komunikacji pomiędzy ministerstwem, a mediami oraz innymi zainteresowanymi podmiotami. Dołożymy wszelkich starań, aby nowy serwis dostarczał odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania i informował o działalności ministerstwa. Zachęcamy do jego odwiedzenia.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ amt/

d2wr20f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wr20f
d2wr20f