Trwa ładowanie...
d5cylu8
d5cylu8

Milestone: Wstępne wyniki systemu znieczulenia zewnątrzoponowego w końcu XI

Warszawa, 13.10.2015 (ISBnews) - Milestone Medical Inc. przedstawi w końcu listopada wstępne wyniki badań klinicznych systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego (Testów Oceny Systemu CompuFlo; ang. COMPASS - CompuFlo Assessment Study), prowadzonych na terenie Stanów Zjednoczonych, poinformował prezes Leonard Osser.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d5cylu8

"Cieszymy się z możliwości przekazania wstępnych wyników badań klinicznych do grupy cenionych anastezjologów i do wiadomości publicznej. Wierzymy, że nasze urządzenie posiada potencjał, aby całkowicie zrewolucjonizować dotychczasowy sposób wykonywania iniekcji znieczulenia zewnątrzoponowego z wykorzystaniem strzykawki, który wiąże się z dużym odsetkiem występowania komplikacji i błędów w sztuce lekarskiej, jednym z najwyższym w branży medycznej. Liczymy, że nasz sterowany komputerowo system to przyszłość w dziedzinie precyzyjnego podawania i dozowania znieczulenia" - powiedział Osser, cytowany w komunikacie.

20 listopada w Miami na Florydzie spółka weźmie udział w spotkaniu z cenionymi anestozjologami i kluczowymi liderami opinii, podczas którego przedstawi wstępne wyniki badań klinicznych systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego, prowadzonych na terenie Stanów Zjednoczonych, podano w informacji.

"Po spotkaniu spółka planuje opublikowanie wstępnych wyników badań i dane zweryfikowane przez anestozjologów i specjalistów z dziedziny leczenia bólu. Prezentacja technologii ma na celu zademonstrowanie właściwości sterowanego komputerowo systemu dozowania znieczulenia CompuFlo z zakresu zwiększenia bezpieczeństwa, skuteczności i efektywności operacyjnej wykonywania precyzyjnych znieczuleń w przestrzeń zewnątrzoponową oraz zmniejszenia ryzyka wystąpienia błędów w sztuce lekarskiej" - czytamy w komunikacie.

d5cylu8

Milestone Medical, Inc. opracowała sterowane komputerowo, bezbolesne medyczne systemy dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz iniekcji dostawowych oparte na opatentowanej technologii firmy Milestone Scientific Inc. Opracowanie systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz systemu iniekcji dostawowych zostało zakończone. Obecnie firma oczekuje wydania zezwolenia na wprowadzenie na rynek obu systemów na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka otrzymała znak CE i pozwolenie na sprzedaż obu systemów w Unii Europejskiej.

(ISBnews)

d5cylu8

Podziel się opinią

Share

d5cylu8

d5cylu8