Trwa ładowanie...
d1pkywn

Milion sztuk produktów dla 21 szpitali. Maspex wspiera służbę zdrowia

Koncern spożywczy Maspex przekaże milion sztuk swoich produktów dla 21 polskich szpitali zakaźnych. To pomoc dla pacjentów, lekarzy i personelu medycznego, którzy przeżywają trudny czas w związku z walką z koronawirusem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maspex przekaże milion sztuk produktów spożywczych 21 szpitalom.
Maspex przekaże milion sztuk produktów spożywczych 21 szpitalom. (East News, Fot: Krzysztof Mystkowski)
d1pkywn

Soki, musy owocowe Tymbark i Kubuś, dania gotowe, dżemy Łowicz, makarony i płatki Lubella i wiele innych produktów koncernu Maspex trafi w ręce 21 polskich szpitali zakaźnych. - "Produkty trafią do wszystkich szpitali zakaźnych jednoimiennych, w tym do Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie" - czytamy w komunikacie prasowym koncernu.

Maspex informuje, że dostawy produktów będą realizowane dla szpitala we Wrocławiu, Grudziądzu, Puławach, Gorzowie Wielkopolskim, Zgierzu, Krakowie, Warszawie, Kędzierzynie-Koźlu, Łańcucie, Łomży, Gdańsku, Kościerzynie, Wejherowie, Tychach, Raciborzu, Starachowicach, Ostródzie, Elblągu, Poznaniu i Szczecinie. Pomoc trafi także do Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który został dostosowany do potrzeb kobiet w ciąży z podejrzeniem choroby COVID-19. Wsparcie produktowe otrzyma również Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Oglądaj także: 4F przestawia produkcję: "Szyjemy fartuchy, ochraniacze na buty”

Pierwsze dostawy żywności do szpitali, będą realizowane już w tym tygodniu. Kolejne, wedle potrzeb i zapotrzebowania poszczególnych szpitali. - Produkty trafią do pacjentów oraz lekarzy, pielęgniarek i personelu, którzy dziś stoją na pierwszej linii w walce z koronawirusem - komentuje biuro prasowe Maspexu.

d1pkywn

Czytaj także: Zamawianie jedzenia na wynos ostatnią deską ratunku dla restauracji. "W najgorszej sytuacji będziemy musieli zamknąć lokal"

Koncern informuje, że obecnie wszystkie zakłady zarówno w Polsce, jak i za granicą pracują nieustannie, aby dostarczyć na czas żywność do sklepów. W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, firma wdrożyła rygorystyczne procedury, których celem jest zabezpieczenie pracowników i procesu produkcji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1pkywn

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

d1pkywn

Podziel się opinią

Share
d1pkywn
d1pkywn