Trwa ładowanie...
dv9g2ff

Miraculum odstąpiło od przydziału obligacji serii AG1

Warszawa, 17.08.2016 (ISBnews) - Miraculum zdecydowało o odstąpieniu od przydziału obligacji serii AG1 inwestorom, podała spółka.

Share
dv9g2ff

"Odstąpienie od przydziału obligacji spowodowane jest niezasubskrybowaniem satysfakcjonującej liczby obligacji serii AG1, a w konsekwencji związanym z tym nieuzasadnionym ponoszeniem dodatkowych i proporcjonalnie większych kosztów administrowania emisją" - czytamy w komunikacie.

W połowie lipca br. zarząd Miraculum podjął uchwałę w sprawie przyjęcia warunków emisji obligacji serii AG1 o łącznej wartości 3,5 mln zł i cenie emisyjnej 1 000 zł za jedną obligację.

Wobec niedojścia emisji do skutku zarząd informuje, iż opracowuje alternatywne formuły finansowania zapotrzebowania spółki na majątek obrotowy, podano również.

Działalność Miraculum koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu. W portfolio spółki znajdują się m.in. marki: Miraculum, Tanita, Pani Walewska, Chopin i Wars. W lutym 2007 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

dv9g2ff

Podziel się opinią

Share
dv9g2ff
dv9g2ff