Trwa ładowanie...
dh6aob6

Mirosław Szczepański zrezygnował z funkcji wiceprezesa GPW

Warszawa, 02.07.2015 (ISBnews) - Mirosław Szczepański złożył dziś rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW), podała giełda.

Share
dh6aob6

Zarząd GPW będzie się składał z czterech osób, a obowiązki wiceprezesa ds. operacji zostaną rozdzielone pomiędzy pozostałych członków zarządu, podano w komunikacie.

"Liczę na to, że wiedza i doświadczenie Mirosława Szczepańskiego zostaną wykorzystane w projektach realizowanych przez grupę kapitałową GPW" - powiedział prezes GPW Paweł Tamborski, cytowany w komunikacie.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest największą giełdą regionu Europy Środkowej i Wschodniej. GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych, a także alternatywny rynek akcji NewConnect dla spółek wzrostowych. GPW rozwija także Catalyst - rynek przeznaczony dla emitentów obligacji korporacyjnych i komunalnych oraz rynki towarowe. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

(ISBnews)

dh6aob6

Podziel się opinią

Share
dh6aob6
dh6aob6