Trwa ładowanie...
d4b1nbz
28-01-2016 12:16

Monetia podpisała umowę z operatorem bankomatów Cardtronics

Warszawa, 28.01.2016 (ISBnews) - Monetia podpisała umowę z Cardtronics, właścicielem i operatorem sieci bankomatów, którego będzie wspierać w identyfikowaniu najlepszych lokalizacji dla bankomatów i negocjowaniu warunków umów najmu nieruchomości na terenie całego kraju, poinformowała spółka. 

d4b1nbz
d4b1nbz

"Współpraca z Cardtronics jest wynikiem naszej szerokiej znajomości rynku. Pokrywamy miejsca omijane przez banki, ale nie przez potencjalnych klientów. Nieustannie analizujemy ich zwyczaje płatnicze i dzięki temu możemy rekomendować naszym partnerom najbardziej optymalne lokalizacje" - powiedział prezes Wojciech Jóźwiak, cytowany w komunikacie.

Cardtronics jest obecnie największym na świecie pozabankowym właścicielem i operatorem sieci bankomatów w Europie i Ameryce Północnej, obsługując transakcje na ponad 190 000 urządzeń.

Monetia to największa, pod względem liczby placówek i realizowanych transakcji, sieć agencji płatniczych w Polsce. W 2014 r. Monetia uzyskała licencję krajowej instytucji płatniczej Komisji Nadzoru Finansowego. Właścicielem Monetii jest Certis Investments Sp. z o.o., której udziałowcami są TFI Capital Partners Investment I FIZ oraz zarząd Monetii.

(ISBnews)

d4b1nbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b1nbz