Trwa ładowanie...

Morawiecki: To przyszła elita tego kraju

Zakończyła się druga edycja olimpiady "Zwolnieni z Teorii", w której licealiści i studenci w swoich zespołach wymyślili i wdrożyli projekt społeczny, odpowiadający na ważny problem ich lokalnej społeczności.

Morawiecki: To przyszła elita tego krajuFot: x-news
d497a2t
d497a2t

Zakończyła się druga edycja olimpiady "Zwolnieni z Teorii", w której licealiści i studenci w swoich zespołach wymyślili i wdrożyli projekt społeczny, odpowiadający na ważny problem ich lokalnej społeczności. W tym roku zrealizowano 500 inicjatyw, które pozytywnie wpłynęły na życie 5 milionów Polaków. W sumie w programie wzięło udział 11 tys. młodych ludzi, czyli blisko 60 proc. więcej niż w roku ubiegłym.

Obecny na finałowej gali był między innymi wicepremier Mateusz Morawiecki, który stwierdził, że zaskoczył go rozmach z jakim zorganizowany był konkurs. - Myślę, że zobaczyliśmy tu przyszłą elitę tego kraju, bo wierzę, że najlepsza definicja elity to taka jakiej udzielił Bułat Okudżawa, który powiedział, że prawdziwym inteligentem jest ten, kto troszczy się o innych ludzi - powiedział Mateusz Morawiecki.

Jego zdanie podzielała także Anna Jakubicki, dyrektor generalna Coca Cola. - Jeśli Ci ludzie będą pracować w biznesie, to oni będą dbać o społeczność lokalną i będą rozumieć, dlaczego to jest tak ważne i potrzebne - mówiła Anna Jakubicki.

Zobacz także: Oświadczenie majątkowe Morawieckiego. Przygotowaliśmy je za wicepremiera

Zarabiaj teraz przez internet - szybko możesz zostać bogatym. Sprawdź >>

d497a2t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d497a2t