Trwa ładowanie...
d4iv6a2

MSP: zamknięcie prywatyzacji KSC (komunikat)

...

Share
d4iv6a2

02.04. Warszawa - MSP informuje:

Minister Skarbu Państwa 30 marca 2012 r. podjął decyzję o odstąpieniu od oferty publicznej nabycia akcji Krajowej Spółki Cukrowej S.A., kierowanej do pracowników i innych osób uprawnionych do nabycia akcji Spółki na mocy obowiązujących przepisów.

Decyzja została podjęta na podstawie analizy ryzyk związanych z realizacją transakcji, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji ekonomiczno-finansowej Spółki i interesu Skarbu Państwa - mówi Tomasz Lenkiewicz, podsekretarz stanu w MSP - Jak najszybciej przygotujemy aktualizację wyceny i jeszcze w tym roku wrócimy na ścieżkę prywatyzacyjną.

d4iv6a2

Aneks do prospektu emisyjnego sporządzonego w związku z ofertą publiczną należących do Skarbu Państwa akcji spółki, zawierający informację o powyższej decyzji, został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego i opublikowany dzisiaj, tj. 2 kwietnia br.

Zgodnie z zapisami prospektu, w związku z decyzją o odstąpieniu od oferty, zapisy złożone na akcje Krajowej Spółki Cukrowej S.A. zostaną uznane za nieważne, dokonane płatności zostaną zwrócone bez jakichkolwiek odsetek i odszkodowań, a ustanowione zabezpieczenia zostaną uchylone, nie później niż 14 dni po dacie ogłoszenia o odstąpieniu od przeprowadzenia oferty. Zwrot środków nastąpi w sposób zadeklarowany przez osobę uprawnioną w momencie składania zapisu.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ wni/

d4iv6a2

Podziel się opinią

Share
d4iv6a2
d4iv6a2