Trwa ładowanie...
d2jrw58

MSW ws. podwyżek dla funkcjonariuszy (komunikat)

...

d2jrw58
d2jrw58

12.12. Warszawa - MSW informuje:

Dziś (12 grudnia br.) minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki zapowiedział, iż resort przeanalizuje budżety Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej na 2012 r. pod kątem ewentualnych podwyżek dla pozostałych funkcjonariuszy służb podległych MSW.

- Razem z moimi wiceministrami, a szczególnie wiceministrem Stanisławem Rakoczym dokonamy analizy budżetów Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej na 2012 r. i spróbujemy poszukać możliwości ewentualnej podwyżki dla pozostałych funkcjonariuszy. Efekty tej analizy przedstawię w połowie stycznia przyszłego roku podczas spotkania, na które już dziś zaprosiłem przedstawicieli związków. Mamy trochę czasu do połowy roku, kiedy to policjanci otrzymają podwyżki. Dlatego mam nadzieję, iż wspólnie uda nam się wypracować rozwiązanie bez zwiększania deficytu budżetowego - powiedział minister Jacek Cichocki po dzisiejszym spotkaniu dotyczącym nowego modelu emerytalnego służb mundurowych.

Jednocześnie minister Jacek Cichocki podkreślił, iż budżet na 2012 r. jest budżetem bardzo trudnym i musi być oszczędny.

Wcześniej zostały zapowiedziane podwyżki dla policjantów i żołnierzy od 1 lipca 2012 r.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ stav/

d2jrw58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jrw58