Odchodzą na emeryturę i idą do innej służby. Opłaca się. I to bardzo
Funkcjonariusze służb mundurowych po uzyskaniu uprawnień emerytalnych przechodzą na emeryturę, a potem dalej pracują - tyle że w innej służbie. Dzięki temu otrzymują emeryturę, np. policyjną, i jednocześnie uposażenie wraz z dodatkiem w nowym miejscu pracy.