Trwa ładowanie...
d1nx7q9
d1nx7q9

MSWiA : "Razem bezpiecznej" w Kielcach (komunikat)

...
Share
d1nx7q9

11.08. Warszawa - MSWiA informuje:

Grupa 145 dzieci m.in. z poszkodowanej przez majową i czerwcową powódź gminy Gorzyce w województwie podkarpackim wypoczywa na koloniach w Kielcach. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji organizuje dla nich dzień pełen atrakcji. Dzieci spotkają się m.in. z popularnym pięściarzem Pawłem Kołodziejem.

Dzieci spędzą w Kielcach niemal dwa tygodnie (9 sierpnia - 22 sierpnia b.r.). MSWiA chcąc uatrakcyjnić pobyt dzieci na koloniach organizuje akcję w ramach kampanii "Bezpieczne Wakacje 2010", która jest jednym z elementów rządowego programu "Razem bezpieczniej". Do udziału udało się zaprosić pięściarzy z największej grupy bokserskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej - Bullit KnockOut Promotions.

d1nx7q9

Spotkanie odbędzie się jutro (czwartek, 12 sierpnia) o godz. 10 w Kielcach w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Jagiellońska 90). W spotkaniu z dziećmi z województwa podkarpackiego weźmie udział popularny pięściarz Paweł Kołodziej (Mistrz Świata federacji WBF w kategorii junior ciężkiej), policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach oraz przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Popularny sportowiec w ramach zajęć opowie o swojej karierze oraz o tym, jak zawodowy sport wpłynął na jego życie. Będzie również czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy. Od policjantów dzieci dowiedzą się, jak bezpiecznie spędzać wakacje, a w szczególności, jak bezpiecznie wypoczywać i bawić się nad wodą. Dodatkową atrakcją będzie pokaz tresury psa służbowego oraz prezentacja policyjnych pojazdów m.in. motocykla i radiowozu. Polski Czerwony Krzyż zapozna dzieci z zasadami udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymają wyprawki szkolne m.in. plecaki i piórniki.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ wni/

d1nx7q9

Podziel się opinią

Share
d1nx7q9
d1nx7q9