Trwa ładowanie...
d2tukbb
szkolenia
13-11-2012 17:08

MSZ: kolejne szkolenia afgańskich urzędników w Polsce (komunikat)

...

Share
d2tukbb

13.11. Warszawa - MSZ informuje:

Dziewiętnaścioro afgańskich urzędników przez ponad tydzień uczyło się w Polsce zasad komunikacji w administracji publicznej ("Strategic Communication in Public Administration"). Szkolenie sfinansowane zostało przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej.

W trakcie szkolenia zorganizowane zostały wykłady m.in. w Krajowej Szkole Administracji Publicznej oraz wizyty studyjne w polskich instytucjach administracji państwowej, a także w mediach, które umożliwiły gościom z Afganistanu sprawdzenie teorii w praktyce.

Wykłady dotyczyły podstawowych zasad skutecznej komunikacji, zarządzania komunikacją w instytucjach rządowych, relacji medialnych, marketingu w administracji i kampaniach publicznych. Szkolenie służyć miało bardziej sprawnemu porozumiewania się afgańskich urzędników ze społeczeństwem, dzięki poznanym nowym technikom i narzędziom komunikacyjnym.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d2tukbb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tukbb