Trwa ładowanie...
d4m0xcc

MSZ: szefowa unijnej dyplomacji C. Ashton w Polsce (komunikat)

...
Share
d4m0xcc

28.05. Warszawa - MSZ informuje:

W dniu 31 maja 2010 r. na zaproszenie Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego wizytę w Polsce złoży Wysoka Przedstawiciel Unii Europejskiej do Spraw Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa Catherine Ashton.

Po rozmowie z Ministrem Radosławem Sikorskim, Catherine Ashton odbędzie również spotkania z Marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim, pełniącym obecnie obowiązki Prezydenta RP, oraz z Ministrem Obrony Narodowej Bogdanem Klichem. Wśród głównych tematów rozmów znajdą się m. in. kwestie Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych, polityki wschodniej Unii Europejskiej, w tym Partnerstwa Wschodniego, oraz Wspólnej Polityki Bezpieczeństwa i Obrony.

d4m0xcc

Uwaga redakcje

W dniu 31 maja 2010 r. o godzinie 12.00 odbędzie się konferencja prasowa Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego i Wysokiej Przedstawiciel UE do Spraw Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa Catherine Ashton. Zainteresowanych dziennikarzy zapraszamy do gmachu MSZ o godzinie 11.30. Wejście za okazaniem legitymacji prasowej.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kno/

d4m0xcc

Podziel się opinią

Share
d4m0xcc
d4m0xcc