Trwa ładowanie...
d17tf4x
wólczanka

#MyWólczankaPomagamy

Wólczanka przyłącza się do walki z koronawirusem. Teraz jak nigdy potrzebujemy działać razem. Symbolem akcji charytatywnej jest anemon – kwiat o wyjątkowej symbolice, idealnie oddającej wyzwania, z jakimi przyszło się nam niespodziewanie zmierzyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#MyWólczankaPomagamy
(Materiały prasowe)
d17tf4x

Informacja prasowa Wólczanka

Oddajemy w ręce naszych Klientów limitowaną kolekcję, której motywem przewodnim jest anemon – kwiat występujący niemal we wszystkich strefach klimatycznych, będący zwiastunem wiosny. Ale nie tylko. Anemon to również symbol solidarności i ochrony przed chorobą i złem, doskonały talizman na ten trudny czas.

Wyjątkową symbolikę anemonu chcemy wykorzystać w szczytnym celu. Dlatego 100 zł ze sprzedaży każdej koszuli z kolekcji przekażemy na zakup sprzętu medycznego i środków ochrony dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi.

Przy okazji premiery zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji #MyWólczankaPomagamy, do której zaprosiliśmy już ambasadorów i pracowników marki. Niech koszule z motywem anemonów nie tylko ozdobią garderoby, ale również dodadzą siły i optymizmu.

Informacja prasowa Wólczanka

d17tf4x

Podziel się opinią

Share
d17tf4x
d17tf4x