Trwa ładowanie...
d23bt84

Najlepsze lokaty stycznia - ranking Direct.money.pl

Sprawdź najlepsze lokaty na 1,3,6,12 i 24 miesiące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najlepsze lokaty stycznia - ranking Direct.money.pl
(Fotolia, Fot: Magdziak Marcin)
d23bt84

Jeśli chcemy znaleźć dobra lokatę, to powinniśmy szukać jej w banku, z którego usług jeszcze nie korzystaliśmy. Promocyjne depozyty dla nowych klientów (rzadziej dla nowych środków), ciągle kuszą wysokim oprocentowaniem. Niestety, z oferty takiej możemy skorzystać tylko raz, przy czym często dodatkowym warunkiem jest założenie również rachunku ROR.

Direct.Money.pl sprawdził, jakimi odsetkami banki chcą przyciągnąć klientów w pierwszych dniach nowego roku. Zmiany w ofercie, w porównaniu do grudnia 2015 roku, są kosmetyczne.

W przypadku lokat na 1, 3 i 6 miesięcy, podobnie jak w poprzednim miesiącu, możemy liczyć na odsetki na poziomie do 4 proc. w skali roku. Lokatę na miesiąc najlepiej założyć w Smart Banku, na kwartał w Idea Banku, a na pół roku w Banku BPH. Każda z tych ofert jest adresowana do osób, które wcześniej nie korzystały z usług banku.

d23bt84

Na najwyżej oprocentowanym depozycie na rok zarobimy zaledwie 2,75 proc., co przy wpłacie oszczędności na poziomie 5 tys. złotych przyniesie nam 111 złotych odsetek. Lokatę taką możemy założyć w Idea Banku. Wpłacając pieniądze na dwa lata do Santander Banku dostaniemy maksymalnie 3 proc. w skali roku. To najlepsza z ofert lokat dwuletnich.

Szczegóły rankingu lokat na 5 tys. złotych, na 1, 3, 6, 12 i 24 miesiące możesz sprawdzić tutaj:

http://direct.money.pl/sekcje/ranking-lokat-styczen-2016

d23bt84

Podziel się opinią

Share
d23bt84
d23bt84