Trwa ładowanie...

Najlepsze sieci handlowe wybrane. Ocenili je sami dostawcy

Głosowano na sieci multiformatowe, supermarkety, dyskonty, sklepy małego formatu oraz hurtowników i dystrybutorów.
Share
Najlepsze sieci handlowe wybrane. Ocenili je sami dostawcy
Źródło: Fotolia, Fot: Davizro Photography
d2lffdj

*Wizerunek i działania promocyjne sieci, współpraca przy rozwoju biznesu, współpraca z zespołem sieci, warunki handlowe, oraz współpraca w łańcuchu dostaw - te kategorie oceniali dostawcy przyznając nagrodę "Retailer of the Year 2016 – Wybrany przez Dostawców". *

Nagrodę "Retailer of the Year 2016 – Wybrany przez Dostawców" przyznawano w pięciu kategoriach sieci multiformatowe, supermarkety, dyskonty, sklepy małego formatu oraz hurtownicy i dystrybutorzy.

Oceniającymi byli dostawcy – producenci FMCG i to oni przyznawali punkty za wizerunek i działania promocyjne sieci, współpraca przy rozwoju biznesu, współpraca z zespołem sieci, warunki handlowe, oraz współpraca w łańcuchu dostaw.

W kategorii sieci multiformatowe najlepszy okazał się Carrefour Polska. Wśród supermarketów doceniono Intermarche. Najlepszym dyskontem okazała się Biedronka, a małoformatowym sklepem Żabka.

W kategorii hurtowników i dystrybutorów najlepszy okazał się Selgros Cash&Carry. Główną nagrodę, za sieć handlową roku uznano Biedronkę.

Kolejna edycja plebiscytu będzie w styczniu 2018.

d2lffdj

Podziel się opinią

Share
d2lffdj
d2lffdj