Trwa ładowanie...
Krzysztof Suwart
27-08-2018 13:34

Najważniejsze wydarzenie dla rynku deweloperskiego. IV Kongres Mieszkaniowy

18 września w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędzie się IV Kongres Mieszkaniowy – najważniejsza ogólnopolska konferencja branżowa, gromadząca decydentów sektora nieruchomości. To ostatnia szansa na zakup biletu w promocyjnej cenie.

Najważniejsze wydarzenie dla rynku deweloperskiego. IV Kongres MieszkaniowyŹródło: East News, fot: PIOTR DZIURMAN/REPORTER
d4mgajp
d4mgajp

Nowe przepisy prawa i projekty rządowe, jak choćby propozycja nowelizacji tzw. ustawy deweloperskiej, tendencje demograficzne i dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość, pociągają za sobą olbrzymie transformacje społeczne i gospodarcze. Jednym z fundamentów rozwoju i przekształceń rynkowych jest działalność firm, związanych z branżą mieszkaniową. Rynek nieruchomości, będący kołem zamachowym całej gospodarki, kreuje nowe miejsca pracy, bierze udział w tworzeniu PKB i podatkach lokalnych, a także napędza sektor finansowy poprzez generację liczby udzielanych kredytów.

Wspólnie o przyszłości branży podczas Kongresu Mieszkaniowego

Już tej jesieni, w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu - najbardziej znaczącym obiekcie na mapie kulturalnej kraju, spotkają się analitycy, przedstawiciele rządu, samorządów, bankierzy, finansiści, dziennikarze, reprezentanci otoczenia biznesu i sektora publicznego, aby wspólnie porozmawiać o sytuacji rynku nowego budownictwa i przyszłości branży deweloperskiej.

Podczas zaplanowanych debat i paneli tematycznych eksperci poruszą najważniejsze i najbardziej interesujące tematy związane z sektorem nieruchomości.
Specjaliści pochylą się nad wyzwaniami finansowymi dla budownictwa w zakresie energooszczędności, rozwiązaniami typu PropTech i ograniczeniami w rozwoju rynku mieszkań na wynajem.

Nie zabraknie dyskusji na temat zastrzeżeń wobec pomysłu likwidacji otwartych rachunków powierniczych. Rozmowy będą się koncentrować także na tematyce związanej z rozwiązaniami urbanistycznymi i tym, jak w przyszłości będą wyglądały aglomeracje miejskie oraz jacy będą ich mieszkańcy.

d4mgajp

Część merytoryczna zakończy się ogłoszeniem wyników VIII edycji Rankingu Miast - zestawieniem przygotowywanym corocznie przez PZFD, który chce w ten sposób promować i wspierać dobrą współpracę deweloperów z miastami oraz doceniać ośrodki miejskie, wyróżniające się sprawną i dobrze działającą administracją.

Całość wydarzenia dopełni koncert Orkiestry Salonowej NFM dla zgromadzonych gości.

Kongres Mieszkaniowy. Liczba biletów ograniczona

Obecność na konferencji to idealna okazja dla potencjalnych inwestorów na wzmocnienie wizerunku swojej firmy, dotarcie do nowych klientów, nawiązanie kontaktów biznesowych, a także wzajemna promocja i edukacja.

Sukces poprzednich edycji sprawił, że wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarze kluczowych osób z branży i jej decydentów.

d4mgajp

III Kongres Mieszkaniowy zgromadził ponad 800 uczestników i 41 wybitnych prelegentów. Został objęty patronatem przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Energii, miasto Wrocław oraz ponad 35 podmiotów medialnych.

Bilety na wydarzenie są dostępne na oficjalnej stronie Kongresu Mieszkaniowego. Ich liczba jest ograniczona.

Pomysłodawcą i organizatorem IV Kongresu Mieszkaniowego jest Polski Związek Firm Deweloperskich - największa organizacja branżowa, zrzeszająca blisko 170 deweloperów z całej Polski, budujących mieszkania, centra handlowe, biurowce, hotele i parkingi.

d4mgajp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mgajp