Trwa ładowanie...
abonament

Nc+ chce zarobić na tych, którzy nie zamierzają płacić abonamentu

Platforma chce skorzystać na kontrowersjach związanych z obowiązkowym płaceniem abonamentu i startuje z nową promocją.

Share
Nc+ chce zarobić na tych, którzy nie zamierzają płacić abonamentuŹródło: Fotolia, fot: manaemedia
dzpd9yl

Nowe przepisy abonamentowe zakładają, że każdy będzie musiał płacić abonament, jedynie osoby po 75. roku życia będą zwolnione z opłat. I to do nich kierowana jest nowa oferta platformy. Choć to senior musi podpisać umowę, to tak naprawdę oczywiste jest, że później korzystać może z niej ktoś zupełnie inny, niezależnie od wieku.

Co można zyskać? Przy zakupie dowolnego pakietu telewizji firma dokłada kanały HBO za darmo na maksymalnie sześć miesięcy - pisze serwis press.pl. - Ta oferta nie pojawia się bez kozery. Jest to gratka zwłaszcza dla tych, którzy przejmują się, że będą musieli płacić abonament rtv - przyznaje w rozmowie z serwisem Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji i PR w nc+.

Podsumowując - ci, którzy się skuszą, mają więc problem z abonamentem z głowy, a do tego kilka miesięcy HBO gratis.

dzpd9yl

Swoją akcją nc+ wpisuje się w szerszy trend zapoczątkowany w związku z forsowaniem nowej ustawy abonamentowej. Jak już pisaliśmy, można po prostu przepisać umowę z telewizją kablową czy satelitarną na osobę po 75. roku życia.

Lichocka: nowe przepisy poprawią ściągalność abonamentu nawet trzykrotnie

Jeśli jednak ktoś nie chce przepisywać umowy, ale też nie chce płacić abonamentu, pozostaje mu tylko zerwanie umowy. I choć zwykle wiąże się to z dużymi kosztami (kary zawarte w umowie), to i na to znaleziono już sposób. Wystarczy doczekać do momentu, aż nasz operator wprowadzi choćby minimalną zmianę - może to być promocja albo zmiana jakości naszej usługi. W tej sytuacji możemy już zrywać umowę i nie ponosić za to dodatkowych kosztów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dzpd9yl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzpd9yl
dzpd9yl