Trwa ładowanie...
abonament

Nc+ chce zarobić na tych, którzy nie zamierzają płacić abonamentu

Platforma chce skorzystać na kontrowersjach związanych z obowiązkowym płaceniem abonamentu i startuje z nową promocją.

Share
Nc+ chce zarobić na tych, którzy nie zamierzają płacić abonamentu
Źródło: Fotolia, Fot: manaemedia
d1kpgt0

Nowe przepisy abonamentowe zakładają, że każdy będzie musiał płacić abonament, jedynie osoby po 75. roku życia będą zwolnione z opłat. I to do nich kierowana jest nowa oferta platformy. Choć to senior musi podpisać umowę, to tak naprawdę oczywiste jest, że później korzystać może z niej ktoś zupełnie inny, niezależnie od wieku.

Co można zyskać? Przy zakupie dowolnego pakietu telewizji firma dokłada kanały HBO za darmo na maksymalnie sześć miesięcy - pisze serwis press.pl. - Ta oferta nie pojawia się bez kozery. Jest to gratka zwłaszcza dla tych, którzy przejmują się, że będą musieli płacić abonament rtv - przyznaje w rozmowie z serwisem Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji i PR w nc+.

d1kpgt0

Podsumowując - ci, którzy się skuszą, mają więc problem z abonamentem z głowy, a do tego kilka miesięcy HBO gratis.

Swoją akcją nc+ wpisuje się w szerszy trend zapoczątkowany w związku z forsowaniem nowej ustawy abonamentowej. Jak już pisaliśmy, można po prostu przepisać umowę z telewizją kablową czy satelitarną na osobę po 75. roku życia.

Lichocka: nowe przepisy poprawią ściągalność abonamentu nawet trzykrotnie

Jeśli jednak ktoś nie chce przepisywać umowy, ale też nie chce płacić abonamentu, pozostaje mu tylko zerwanie umowy. I choć zwykle wiąże się to z dużymi kosztami (kary zawarte w umowie), to i na to znaleziono już sposób. Wystarczy doczekać do momentu, aż nasz operator wprowadzi choćby minimalną zmianę - może to być promocja albo zmiana jakości naszej usługi. W tej sytuacji możemy już zrywać umowę i nie ponosić za to dodatkowych kosztów.

d1kpgt0

Podziel się opinią

Share
d1kpgt0
d1kpgt0