Trwa ładowanie...
netflix w polsce

Netflix zacznie obsługiwać płatności w złotówkach

Netflix od sierpnia wprowadzi opłaty w polskiej walucie. Zmiana ma znaczenie dla użytkowników ponieważ do tej pory ich opłata była uzależniona od kursu euro do złotego. Teraz będą płacić stałą stawkę.

Share
Netflix zacznie obsługiwać płatności w złotówkach
Fot: materiały prasowe Netflix
d3vfh0d

Netflix - największy serwis streamingowy, udostępniający za opłatą treści video - wkrótce wprowadzi obsługę płatności w złotówkach. Zmiana wejdzie w życie w sierpniu.

Do tej pory użytkownicy zmuszeni byli do opłacania usługi w euro. Zmiana ma znaczenie, ponieważ do tej pory ich opłata była uzależniona od kursu unijnej waluty do złotego. Teraz będą płacić stałą stawkę.

Polski cennik znany jest już od jakiegoś czasu. Pakiet basic - umożliwiający dostęp do usługi na jednym komputerze, bez obsługi treści w jakości HD - kosztuje 34 zł, pakiet standard - zawierający treści HD - 43 zł, a pakiet premium z dostępem do treści w Ultra Hd - 52 zł miesięcznie. To podobne ceny do tych, wyrażonych w euro. Wcześniej usługi kosztowały odpowiednio 7,99, 9,99 i 11,99 euro.

Platforma weszła na rynek polski w styczniu tego roku. Ma ponad 80 mln subskrybentów na całym świecie. Za dostęp do usługi można płacić kartą kredytową lub za pomocą konta PayPal.

d3vfh0d

Podziel się opinią

Share
d3vfh0d
d3vfh0d