Trwa ładowanie...

Niby na poważnie, ale z przymrużeniem oka. Właściciel Żabki ostrzega złodziei

Właściciel sklepu zaskoczył klientów i... potencjalnych złodziei. Przestrzegł przed jakimikolwiek próbami kradzieży, ale w odróżnieniu do wielu podobnych komunikatów zrobił to w lekki i żartobliwy sposób.

Share
Niby na poważnie, ale z przymrużeniem oka. Właściciel Żabki ostrzega złodziei
Źródło: Mateusz Kucza
daqk4gp

"Każda kradzież będzie zgłaszana na policję :). Kradzież kartki również :)" - taki komunikat wywiesił właściciel jednego ze sklepów sieci Żabka w Poznaniu.

Dokładniej rzecz ujmując, jest to jeden ze sklepów na poznańskich Jeżycach, kamienicznej dzielnicy nie cieszącej się dawniej zbyt dobrą sławą. To tutaj wychowywał się m.in. raper Peja, który w swoich tekstach opowiadał o trudnym życiu na tym osiedlu.

daqk4gp

Kartka wywieszona przed poznańską Żabką dodaje nieco kolorytu klasycznej regułce o zgłaszaniu na policję wszelkich prób kradzieży. To zresztą nie pierwsza próba urozmaicenia tego standardowego komunikatu.

Obejrzyj: Pomysł na Biznes: Takapara to coś więcej niż manufaktura skarpetek

Na przykład w ubiegłym roku na Facebooka trafiło zdjęcie osobliwego ostrzeżenia, wywieszonego w jednym ze sklepów w Kielcach. Brzmiało ono tak: "Szanowny kliencie! Każdą kradzież zgłaszamy na policję, do pracodawcy złodzieja i do proboszcza".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

daqk4gp

Podziel się opinią

Share
daqk4gp
daqk4gp