Trwa ładowanie...

Nie będą działać karty i przelewy internetowe. Te banki zaplanowały przerwy techniczne w weekend

Jak co tydzień banki będą prowadzić w ten weekend różnego rodzaju prace serwisowe. Trzeba przygotować się na to, że część usług nie będzie działać normalnie. Ograniczenia obejmą między innymi korzystanie z kart płatniczych oraz bankowości internetowej i mobilnej.

Nie będą działać karty i przelewy internetowe. Te banki zaplanowały przerwy techniczne w weekendŹródło: Agencja Gazeta, fot: Mateusz Skwarczek
d2pow3b
d2pow3b

Tak jak przed tygodniem, przerwy techniczne wprowadza siedem banków. Ponownie w tym gronie znalazł się Alior Bank.

Alior Bank

Przerwa techniczna w tym banku ponownie będzie dla ogromnej większości jego klientów niezauważalna.

Jedyne ograniczenie, jakie wystąpi z piątku na sobotę w godzinach 23.00 - 2.00 to wyłączenie infolinii pod numerem 12 19 502. W tym czasie będzie można zadzwonić na numer 12 342 70 00.

d2pow3b

T-Mobile Usługi Bankowe

W tym samym czasie, co Alior Bank, identyczną przerwę techniczną wprowadzi T-Mobile, wcześniej znany jako Alior Sync.

Od 23:00 w piątek do 2:00 w sobotę nie będzie działać infolinia pod numerem 12 19 506, ale będzie można korzystać z numeru 12 34 27 100.

PKO Bank Polski / Inteligo

Znacznie dalej idące ograniczenia napotkają klienci PKO Banku Polskiego oraz banku internetowego Inteligo.

W niedzielę nad ranem nie będzie można korzystać z serwisów internetowych i telefonicznych iPKO, Inteligo, a także aplikacji mobilnej IKO. Karty płatnicze będą normalnie działać, oprócz usługi 3D-Secure.

d2pow3b

Przerwa potrwa godzinę, od 2:30 do 3:30. W tym czasie nie będzie można ani płacić w sklepach, ani wypłacać gotówki w bankomatach za pomocą aplikacji mobilnej. Nie będą też działać usługi "Płacę z Inteligo" i "Płacę z iPKO".

BOŚ Bank

Większej cierpliwości od swoich klientów oczekuje BOŚ Bank, który przerwę wprowadzi już w piątek o 21.30 i zakończy dopiero o 13:00 w sobotę.

Niedostępna będzie bankowość internetowa BOŚBank24, Twoje e-Konto, a także usługa TeleBOŚ. W ograniczonym zakresie będzie także pracować infolinia.

Bank BGŻ BNP Paribas

Także w piątek, o 22:00 przerwę techniczną wprowadzi BGŻ BNP Paribas. Utrudnienia zakończą się w sobotę o 9:00.

d2pow3b

Ograniczenia działania usług będą dotyczyć systemów internetowych Pl@net, BiznesPl@net oraz mobilnych kanałów MobilePl@net, GOmobile.

mBank

Ograniczone utrudnienia wystąpią w mBanku. W sobotę od 18:00 do 24:00 wyłączony będzie system Kantor.

To jednak jeszcze nie wszystko. Bank ostrzega, że "w nocy z 17 na 18 grudnia" nie będzie można korzystać z czatu i rozmowy wideo z konsultantem na stronie internetowej. Dokładnych godzin nie podano.

Getin Bank

W przypadku Getin Banku przerwa potrwa od 23:30 w piątek do 8:00 w sobotę. W tym czasie nie będzie działać bankowość internetowa i mobilna.

d2pow3b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pow3b