Trwa ładowanie...
d1tv22z

Novitus ma dwuletnią umowę ramową z PKN Orlen

17.09. Warszawa (PAP) - Novitus podpisał z PKN Orlen dwuletnią umowę ramową, której przedmiotem jest dostarczenie urządzeń wspomagających funkcjonowanie systemów informatycznych na...

Share
d1tv22z

17.09. Warszawa (PAP) - Novitus podpisał z PKN Orlen dwuletnią umowę ramową, której przedmiotem jest dostarczenie urządzeń wspomagających funkcjonowanie systemów informatycznych na stacjach paliw - podał Novitus w komunikacie.

Dostawy do PKN Orlen realizowane będą na podstawie odrębnych zamówień. Umowa może być automatycznie przedłużona na kolejne roczne okresy, jeśli nie zostanie wypowiedziana na trzy miesiące przed końcem aktualnego rocznego okresu obowiązywania.

Novitus w związku z przejęciem zorganizowanej części przedsiębiorstwa od Compu od marca świadczy na rzecz PKN Orlen także usługi serwisowe na podstawie umowy o świadczenie usług serwisu systemów informatycznych na stacjach paliw, przejętej cesją od Comp. Umowa ta obowiązuje do 30 czerwca 2011 r.

Novitus podał, że łączna wartość dostaw i usług serwisowych realizowanych w ramach tych umów może przekroczyć 10 proc. kapitałów własnych spółki

Na koniec czerwca kapitały własne Novitusa wynosiły 82,86 mln zł.(PAP)

gsu/ ana/

d1tv22z

Podziel się opinią

Share
d1tv22z
d1tv22z