Trwa ładowanie...

Nowa Ikea jeszcze w te wakacje. To będzie pierwszy taki sklep

Sklep Ikea w Lublinie będzie pierwszym, który szwedzka sieć będzie miała na wschodzie Polski. Jego otwarcie planowane jest jeszcze w te wakacje. Przedstawiciele sieci chcą, by stało się to w ostatnim tygodniu sierpnia.

Nowa Ikea jeszcze w te wakacje. To będzie pierwszy taki sklepŹródło: Wikimedia Commons CC0
d4hmbdz

Jak informuje portal tvn24bis.pl, pracę w nowej placówce może znaleźć nawet 240 osób. Wygląda jednak na to, że większość stanowisk jest już obsadzona.

Gdy bowiem zajrzymy na oficjalną stronę sieci, to w zakładce z ofertami pracy znajdziemy tylko jedno ogłoszenie dla osoby, która chciałaby pracować w Lublinie. Ikea szuka tam pracownika działu logistyki. Oferuje pół etatu, pakiet sportowy, medyczny oraz ubezpieczenie grupowe. Pensja? Tej w ogłoszeniu nie uświadczymy.

Ikea szykuje się do otwarcia sklepu tylko dla firm

Sklep w Lublinie będzie pierwszym, który powstanie na ścianie wschodniej naszego kraju. - Dzięki niemu będziemy bliżej mieszkańców regionu, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu tego dynamicznie rozwijającego się miasta - mówi Agata Czachórska z Ikea Retail.

d4hmbdz

Nowa placówka ma mieć powierzchnię ok. 33 tys. metrów kwadratowych. Jednocześnie będzie to już 10. obiekt w Polsce. A na tym nie koniec - niedługo powstać mają sklepy w Zabrzu i kolejny - trzeci już - w Warszawie.

- Nasza wizja to coś więcej niż dostarczanie mebli i akcesoriów, dlatego podejmujemy wiele różnorodnych aktywności i projektów, które wywierają pozytywny wpływ na środowisko i ludzi - mówiła pod koniec 2016 roku Anna Pawlak-Kuliga przy okazji rozpoczęcia budowy.

- Również w Lublinie będziemy prowadzić inicjatywy promujące proekologiczne i odpowiedzialne społecznie postawy - dodała.

d4hmbdz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hmbdz