Trwa ładowanie...

Nowa promocja Lidla. Najniższe od 14 lat ceny na wybrane produkty

Lidl nie chce z góry zdradzać, jakie produkty i w jakiej cenie znajdą się w promocji - informacja na ten temat będzie pojawiać się w reklamach w dzień poprzedzający daną odsłonę promocji.

Share
Nowa promocja Lidla. Najniższe od 14 lat ceny na wybrane produkty
Fot: lidl.pl
d3gsf06

99 groszy za kilo jabłek - oto pierwsza odsłona najnowszej promocji Lidla. Niemiecki dyskont twierdzi, że od poniedziałku do soboty będzie oferował jeden, wybrany produkt po - jak głosi hasło kampanii - "najniższej cenie w historii sieci w Polsce".

Lidl nie chce z góry zdradzać, jakie produkty znajdą się w promocji.

To kolejne promocje cenowe w niemieckiej sieci - w kwietniu w ofercie znalazło się ponad 100 produktów po 2 zł. W maju kolejna setka produktów pojawiła się w cenie 1 zł. Z kolei w czerwcu do oferty wprowadzono 50 produktów za mniej niż złotówkę. Na rynku dyskontów tego typu akcje nie są niczym nowym - gdy Lidl promował ofertę "100 produktów po 2 złote", liderująca na rynku Biedronka kontrowała akcją z produktami tańszymi o 2 zł.

Lidl jest obecny na polskim rynku od 2002 roku, w sumie funkcjonuje w naszym kraju ponad 550 sklepów tej sieci. Właściciel Lidla, niemiecka Schwarz Gruppe, kilka razy otrzymywała pożyczki z Banku Światowego oraz Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju na rozbudowę sieci sklepów w Polsce.

d3gsf06

Podziel się opinią

Share
d3gsf06
d3gsf06